Brak możliwości zainstalowania jakiegokolwiek programu/gry z instalatora windows

Mam problem z zainstalowaniem każdej rzeczy która używa instalatora windows ponieważ wyskakuje mi taki błąd : Instalator Windwos.

Nie można uzyskać dostępu do usługi instalatora windows. Może mieć to miejsce, jeśli instalator Windows jest niepoprawnie zainstalowany . Skontaktuj się z działem Pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc. Pomoże ktoś ???

post-258930-0-72709800-1402233088_thumb.

mrbudziopl, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

kolego co to za system i co to za pliki i w jakim katalogu ?

To jest system Windows 7 ultimate (64 bit)a te pliki nic nie znaczą chciałem poprostu pokazać na jakiejś przykładowej instalce co się dzieje jak ją odpale 

http://traxter-online.net/problemy-z-programami-opartymi-o-instalator-windows-msi/

Własnie nie moge uruchomić instalatora windows przez usługi bo wyskakuje takie coś: System windows nie może uruchomić usługi instalator windows na komputerze Komputer lokalny błąd 2: nie można znaleźć określonego pliku 

Uruchom instalator sysyemu z płyty daj zainstaluj a potem napraw, nie pamiętam jak to było dokładnie, poszukaj w google instalacje nakładkową w win7, lub zainstaluj system na nowo