Brak neta

Witam, mam następujący problem. Mam interent w domu dostarczany przez prywatna dosyc duża firme. Od jakiegos tygodnia zaobserwowałem niesystematyczne ale bardzo uciażliwe zaniki internety na okolo 30 sekund do 2 minut, pozniej juz jest wszystko naormalnie i ma to miejsce np co godzine ale czasami co 15 min. Z obserwacji wynika tez iz jak wchodze w polaczenie internetowe to połaczenie internetowe w momencie “braku internetu” nadal działa. Cos dziwnego ale tak jest . Zrobilem juz 2 formaty z nowymi partycjami włacznie…1000 scanow MKS i mam firewala windowsowego i avasta. Karta sieciowa tez jest w porzadku poniewaz u mojej dziewczyny z inna karta sieciową jest dosłownie ta sama sytuacja. Sprawdzałem rowniez bioss czy niema czegos takiego jak wylanczanie po jakims czasie bezczynosci i logi systemowe. Wszystko jest ok. Niewiem czego to jest przyczyna, wiecznie dzwonie do firmy ktora dostarcza mi neta i oni twierdza ze wszystko jest ok… ja to moge powuierdzic poniewaz jak mowilem wczesniej ten zanik neta jest ale połaczenie internetowe jest nadal. Ostatnio mialem 12 zanikow neta a połaczenie stalo ponad 8 godzin. Moj komp to duron 1400 5210 ramu 120 maxtor Geforce 5600. Prosze o pomoc i info jak ktos cos wie na ten temat. Podro :frowning:

Na dzień dobry log z HijackThis :

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Mam ten sam problem :frowning: Co ciekawe że w tym momęcie kiedy net sie urwie na 2min wszyscy w sieci mają ten sam problem.

Może to wina TPSA??