Brak obrazków na stronach w necie


(Gerard Marondel) #1

Witam

Korzystam z netu radiowego i przy otwieraniu stron nie pokazują sie wszystkie obrazki, dzieje sie tak od dwóch dni. Korzystam z routera.

Co może być tego przyczyną? Jak najadę myszą na miejsce obrazka i nacisne PPM i tam jest opcja pokaż obrazek to dany obrazek po kliknięciu myszą wchodzi na stronkę.

Proszę o odpowiedż.


(boczi) #2

Jakiej używasz przeglądarki, zobacz na innych, być może masz wyłączoną opcję pobierania grafik, użyj kombinacji klawiszy Ctrl+F5 by przeładować stronę


(Gerard Marondel) #3

Witam

Korzystam z IE7 i wszystkie możliwe opcje w zawansowanych mam włączone, nie korzystałem z kombinacji przeładowania strony, ale gdy piszę ten post to nawet na forum nie mam tych obrazków. nie wiem co dalej można by było jeszcze poprawić aby uległo to zmianie.


(Grzegorz Ch) #4

a jakie masz pingi do serwera, z którego wyświetlasz stronę??


(Gerard Marondel) #5

Witam

Z onetu np mam w bajtów 32 czas 26ms a czasami wskoczy 300ms i więcej a ttl 56 ms


(Grzegorz Ch) #6

uruchom komputer z jakiejś płyty LIVE CD i sprawdź czy poprawnie wyświetlają się strony, jeśli również nie ma części obrazków to jest jakiś problem sprzętowy, być może związany z routerem, albo nawet dostawcą internetu. a jak na systemie live cd wszystko działa wtedy oznacza, że masz problem z systemem, wyślij logi na forum do analizy.


(Gerard Marondel) #7

Witam

Daję logi: