Brak obrazków na stronach w necie

Witam

Korzystam z netu radiowego i przy otwieraniu stron nie pokazują sie wszystkie obrazki, dzieje sie tak od dwóch dni. Korzystam z routera.

Co może być tego przyczyną? Jak najadę myszą na miejsce obrazka i nacisne PPM i tam jest opcja pokaż obrazek to dany obrazek po kliknięciu myszą wchodzi na stronkę.

Proszę o odpowiedż.

Jakiej używasz przeglądarki, zobacz na innych, być może masz wyłączoną opcję pobierania grafik, użyj kombinacji klawiszy Ctrl+F5 by przeładować stronę

Witam

Korzystam z IE7 i wszystkie możliwe opcje w zawansowanych mam włączone, nie korzystałem z kombinacji przeładowania strony, ale gdy piszę ten post to nawet na forum nie mam tych obrazków. nie wiem co dalej można by było jeszcze poprawić aby uległo to zmianie.

a jakie masz pingi do serwera, z którego wyświetlasz stronę??

Witam

Z onetu np mam w bajtów 32 czas 26ms a czasami wskoczy 300ms i więcej a ttl 56 ms

uruchom komputer z jakiejś płyty LIVE CD i sprawdź czy poprawnie wyświetlają się strony, jeśli również nie ma części obrazków to jest jakiś problem sprzętowy, być może związany z routerem, albo nawet dostawcą internetu. a jak na systemie live cd wszystko działa wtedy oznacza, że masz problem z systemem, wyślij logi na forum do analizy.

Witam

Daję logi: