Brak obrazu mimo kodeków w windows 7

Witam. Wiem, że to być może kolejny, gdzieś przewijający się wciąż temat. Nigdzie nie ma opisanego problemu jaki posiadam. Pewnego razu dostała dziwną wiadomość na Fb z jakimś plikiem do pobrania. Nie pobierałam pliku. Potem okazało się, że to jakiś wirus. Mam AVG i żadnego wirusa nie wykryto. Nawet programem Malwarebytes nie wykrywa żadnych wirusów. Od tamtego czasu nie mam obrazu w filmach (jest dźwięk), w Skype również nie widzę rozmówcy ani swojej miniatury podczas wideorozmowy (jest czarny obraz)- rozmóca mnie widzi. Próbowałam już różnych sposobów jakie są opisane w podobnych przypadkach. Odinstalowałam kodeki i zainstalowałam na nowo K-Lite. Raz pojawił się obraz a potem znów był jego brak. Brakuje mi już pomysłów. Dawałam nawet przywracanie systemu i także nic nie pomogło. Nie chce przeinstalowywać systemu- niedawno go zainstalowałam (właściwie serwis go zainstalował). Proszę o rady jak mogę sobie z tym poradzić?

Pobierz Farbar Recovery Scan Tool http://www.bleepingc…very-scan-tool/ zgodny z wersją systemu 32-bit lub 64-bit.

oto wyniki tego programu

Addition.txt

FRST.txt

Nie widać żadnego wirusa.

W panelu sterowania odinstaluj McAfee Security Scan Plus.

Pobierz i uruchom AdwCleaner Kliknij Szukaj i później Usuń.

Kliknij Scan i pokaż nowy raport z FRST bez Addition.

oto wynik

FRST.txt

FRST.txt

Przecież napisałem żeby użyć AdwCleaner i dopiero później utworzyć nowy log.

sądziłam, że to podobne programy :slight_smile:

Podałem link do programu, więc dlaczego pobierasz z jakiś instalek?

Wklej do systemowego notatnika i zapisz jako plik tekstowy o nazwie fixlist :

HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = www.google.com
StartMenuInternet: IEXPLORE.EXE - C:\Program Files (x86)\Internet Explorer\iexplore.exe
SearchScopes: HKCU - {0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A} URL = 
FF NewTab: chrome://quick_start/content/index.html
FF Extension: Settings Manager - C:\Users\user\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\4e3xv39a.default\Extensions\{E729C6EC-E9FF-E59F-355C-EC59F2795E4E} [2014-05-30]
C:\AdwCleaner
C:\Program Files (x86)\SiteLookup
C:\Program Files (x86)\Temp
C:\Users\user\AppData\Local\Temp\Quarantine.exe
Task: {6A208085-7711-46FD-AA27-93FC5D16BD92} - \RegClean Pro No Task File <==== ATTENTION

Uruchom FRST i kliknij Fix. Pokaż raport z usuwania Fixlog.

Kliknij Scan i pokaż nowy raport z FRST bez Addition.

oto wynik

Fixlog.txt

FRST.txt

Skasuj folder C:\FRST

Odinstaluj Adobe Flash Player 13 Plugin i Adobe Reader XI.

Zainstaluj:

Adobe Reader XI 11.0.7

Flash Player 14.0.0.125 Plugin-based browsers

Service Pack 1 x64 (903.2 MB)

Internet Explorer 11

czy service pack oraz internet explorer jest konieczny?

Cześć,

 

Zalecane jest korzystanie z aktualnego oprogramowania, czyli posiadanie najnowszego Service Packa, IE oraz pozostałych aktualizacji z Windows Update.

czy ktoś ma jeszcze jakieś pomysły???