Brak obrazu na TV

Cześć.Mam mały problem: podłączyłem komputer pod tv LCD za pomoca kabla HDMI/DVI. Wszystko prawie o.k: obraz dobry ale małe ale : NIE WYŚWIETLA MI FILMÓW CZY TO Z DYSKU CZY Z PLYT.Są wyświetlane same odtwarzacze bo sprawdzałem kilka i to samo brak wizji i fonii.Prosze o pomoc ja jestem jeszcze’zielony"Z góry dzieki. boguś.

A jak to karta? Na układzie nVidia czy ATI? I jak wersja sterownika?Wszystkie portrzebne opcje są zawsze w ustawieniach sterownika.

Złączono Posta : 08.11.2007 (Czw) 18:46

Jeśli jest to karta na układzie nVidii w ustawieniach nVidia (ikona koło zegara), klikasz prawym przyciskiem myszy i znajdujesz menu nView. Dalej ustaw na “wyświetlacz pojedynczy” i wskaż nazwę monitora, który posiadasz.

Brak obrazu z filmów na monitorze występuje w przypadku kiedy masz ustawioniony klon (monitor+TV lub na odwrót).

Złączono Posta : 08.11.2007 (Czw) 18:51

A jak mam rozumieć “tv LCD”???

Karta to ATI. Zaczołem coś "modzić "i tak jakby sie udało.Niewiem tylko czy to działa teraz tak jak powinno.Działa(wyswietla mi te filmy) albo na monitorze albo na TV(LCD-SONY). Czy tak powinno być?No niby nie problem przełanczać ale wygodniej by było jak by wyświetlało na obu ekranach.Dzięki za pomoc.Pozdro .boguś.