Brak obrazu na TV

(boguś) #1

Cześć.Mam mały problem: podłączyłem komputer pod tv LCD za pomoca kabla HDMI/DVI. Wszystko prawie o.k: obraz dobry ale małe ale : NIE WYŚWIETLA MI FILMÓW CZY TO Z DYSKU CZY Z PLYT.Są wyświetlane same odtwarzacze bo sprawdzałem kilka i to samo brak wizji i fonii.Prosze o pomoc ja jestem jeszcze'zielony"Z góry dzieki. boguś.

(Igloolody) #2

A jak to karta? Na układzie nVidia czy ATI? I jak wersja sterownika?Wszystkie portrzebne opcje są zawsze w ustawieniach sterownika.

Złączono Posta : 08.11.2007 (Czw) 18:46

Jeśli jest to karta na układzie nVidii w ustawieniach nVidia (ikona koło zegara), klikasz prawym przyciskiem myszy i znajdujesz menu nView. Dalej ustaw na "wyświetlacz pojedynczy" i wskaż nazwę monitora, który posiadasz.

Brak obrazu z filmów na monitorze występuje w przypadku kiedy masz ustawioniony klon (monitor+TV lub na odwrót).

Złączono Posta : 08.11.2007 (Czw) 18:51

A jak mam rozumieć "tv LCD"???

(boguś) #3

Karta to ATI. Zaczołem coś "modzić "i tak jakby sie udało.Niewiem tylko czy to działa teraz tak jak powinno.Działa(wyswietla mi te filmy) albo na monitorze albo na TV(LCD-SONY). Czy tak powinno być?No niby nie problem przełanczać ale wygodniej by było jak by wyświetlało na obu ekranach.Dzięki za pomoc.Pozdro .boguś.