Brak obrazu podczas uruchamiania systemu

Witam ,posiadam laptopa Fujitsu Siemens od 3 lat.Od jakiegoś czasu podczas użytkowania obraz znikał.Musiałem uruchomić lapka od nowa i było ok ,ale dziś nie chce się w ogóle uruchomić. Tzn. Komputer się uruchamia,wysuwa się normalnie DVD-ROM, zapalają się diody od ładowania i druga(nie wiem od czego), nie pali się lampka wi-fi. Obrazu brak. Myślałem by podłączyć go pod monitor lecz to i tak nie pomoże bo zawsze gdy podłączałem pod LCD musiałem zmienić wyjście obrazu w opcjach graficznych więc bez wyświetlacza to bez sensu. Macie pomysł jak znaleźć przyczynę tego problemu.

A jest dźwięk, że system się uruchomił? Nie trzeba wchodzić w ustawienia graficzne, u mnie żeby się między monitorem przełączać trzeba wcisnąć Fn + F5 (Toshiba) więc u ciebie może i jest taki skrót. Poszukaj.

Hej,

W laptopach Fujitsu najczęściej jest to skrót Fn+F10.

Jeśli przełączanie obrazu na dodatkowy ekran zakończy się niepowodzeniem, bardzo możliwe, że uszkodzeniu uległa karta grafiki bądź pamięć RAM.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Hej,problem został rozwiązany- Wymieniłem kość Ramu i komputer się uruchomił.Wszystko jest w porządku.

Temat do zamknięcia