Brak Obrazu przy uruchomieniu komputera

Jedyny + w radeonach, miałem już 2 karty MSI 6570(trochę ją kręciłem),MSI 5850 która padła bez kręcenia.

Grając w gre Crysis 2 miałem 120 fps’ów ale po włączeniu nagrywania frapsem spadało do 40,nie wiem dlaczego…zainstalowałem najnowsze sterowniki i nic to nie dało,połowa programów przestała działać ,mimo że miałem 120fps’ów,odczuwałem micro-przycięcia podczas rozgrywki,nie dało się grać :frowning:

Hej,

Wąskim gardłem w tej sytuacji będzie dysk twardy, na którym Fraps zapisuje materiał. Generalnie, gdy chce się nagrywać video z gry, koniecznie trzeba zainwestować w dodatkowy dysk - na jednym jest system i uruchomiona gra, a na drugim materiał zgrywa Fraps. Inaczej nawet na mocnym sprzęcie można zauważyć zwieszenia.

Pozdrawiam,

Dimatheus

DYSK mam 1TB podzielony na 3 partycje.

C/Windows (120gb)

D/Programy(350gb)

E/Gry(460)-zainstalowane gry ,nagrania frapsa.

Nie wiem czy to może być wina dysku ponieważ miałem wcześniej kartę MSI 6570 i przy dobrym podkręceniu dalo się nagrywać frapsem przy 45-50 fpsach.

Mając kartę MSI 5850 nagrywałem programem Mirillis Action! przy 60 fpsach ale jakość (troszkę gorsza według mnie)nie była tak dobra jak przy frapsie.

No ale nic spróbuje dokupić dysk 2TB :slight_smile:

Hej,

Tak, ale tu nie chodzi o partycje, tylko o fizyczne dyski. Mimo, że posiadasz 3 partycje, to znajdują się one na jednym dysku, który w czasie gry pobiera dane z dysku, a dodatkowo zapisuje materiał video, który czasami potrafi być bardzo duży - oczywiście w zależności od rozdzielczości wykorzystywanej w grze.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Hej :slight_smile:

Dimatheus możesz polecić jakąś dobrą markę dysku?

Dysk ma być tylko do video więc nie wiem czy kupować 2TB?

Hej,

Generalnie używam Seagate’ów oraz WD - dobrze działają, raczej się nie wysypują, ale to wszystko zależy w głównej mierze od konkretnego egzemplarza. Dlatego i w najlepszej firmie mogą się zdarzyć wadliwe egzemplarze. Jakbym miał zawęzić się do jednej marki, wybrałbym WD.

Tutaj już w głównej mierze posiadane finanse powinny określić pojemność dysku. Jeśli możesz wydać więcej na dysk, to dlaczego nie 2 TB? :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Hej :slight_smile:

z kasą na dysk nie było by problemu bo WD 2TB SATA III kosztuje od 350zł ^

Gorzej z obudową ,ponieważ mam IBOX ORION 917 ,gdy kupiłem kartę musiałem wyciąć wszystkie kieszenie aby karta się zmieściła. Teraz przy dokupię dysku muszę dokupić również obudowę :stuck_out_tongue:

Dysk możesz wrzucić do zatoki 5.25" (tam gdzie napęd) za pomocą adaptera http://bixnet.net/images/Bracket-Display.jpg

Obudowę i tak bym zmienił.

Wstrzymam chyba się z tym dyskiem i w pierwszej kolejności wymienię obudowę .

Zastanawiam się nad tymi dwoma bo mają dużo miejsca :slight_smile:

http://allegro.pl/silentiumpc-regnum-l5 … 60286.html

albo tą http://allegro.pl/silentiumpc-gladius-m … 66489.html

Hej,

Jak dla mnie zdecydowanie !SilentiumPC Regnum L50 ! Pure Black RG-L50.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dzięki wszystkim za pomoc :smiley:

a w szczególności Tobie Dimatheus :slight_smile:

Obudowę ,kartę mam już wybraną ,z dyskiem na razie się wstrzymam …

Tylko jak wrócę z zagranicy to będę zamawiał :stuck_out_tongue:

Temat do zamknięcia.

Jeszcze raz Dzięki :slight_smile:

Pozdrawiam

Failen :wink: