Brak obrazu!

Witam

Mam płyte główną z zintegrowaną karta graficzną. I problem polega na to że od pewnego czasu obraz przestał sie wyswietlac nie ma ani biosa ano windowsa. Na monitorze pisze ‘’ no video input’’ obrazu nie ma rownież gdy podłacze inna katre graficzną. Dysk jest wporzadku, Pamieć ram też, zasilacz był ostatnio wymieniany, było bardzo duzo kurzu na radiatorze pod wiatrakiem od procesora! mozliwe ze procesor sie spalił i dlatego nie ma obrazu? Prosze o pomoc

Spróbuj zresetować BIOS zworką (poczytaj w instrukcji mobo gdzie jest) lub wyjmij bateryjkę na płycie na jakieś 30 min.

Niestety wyciągnięcie bateryjki nic nie dało :confused: a zworki nie wyciągłem bo nie mam do tego komputera instrukcji obsługi. Da się coś z tym zrobić?

Zobacz czy nie masz spuchniętych kondensatów: http://obrazki.elektroda.net/54_1152205433.jpg

Jakieś odgłosy z głośniczka systemowego są??

odgłosów własnie nie ma i to jest bardzo dziwne bo jak są zepsute ramy, karty, dysk itd. to piszczy a tu nic normalnie chodzi a obrazu brak, a kondensatory sa wporzadku.

Hmmmm… Odłącz wszystko od płyty i tylko zostaw jej zasilanie i kable od Powera. Jak odłączysz to włącz płyte i zobacz czy jakieś dźwięki są?

Jak nie ma to płyta skończyła swój żywot :frowning: .

ok zaraz dam znać

W dniu 26.07.2008 , o godzinie 23:44 został dopisany post przez smydolf

Niestety jeżeli chodzi o jakiegolwiek odgłosy z głośnika koputerowego brak, po odłoczeniu zasilań(zostawiłem tylko power i reset ) i ramów słychać tylko taki odgłos wibracji i nic sie wiecej nie dzieje. tzn ze płyta padła?

No niestety tak, ale dla 100% pewności zobacz na innej zasiłce, wiem że masz nową, ale sprawdzić nie zaszkodzi.

acha ja mam swoja 300w powinna zadziałać ?

W dniu 27.07.2008 , o godzinie 0:22 został dopisany post przez smydolf

No niestety nie podejdzie bo mój zasilacz ma mniejsza wtyczke zasilająca płyte głowną :confused:

To poproś kolegę, znajomego o zasilacz