Brak obrazu

Witam.Mam problem na moim zapasowym kompie do którego nie mam już siły.Otóż… Podczas odpalania komputera nie ma wogule obrazu.Wcześniej była płyta główna asus jakiś tam(myślałem że to jej wina)a teraz zmieniłem ją na Gigabyte K8NS AGP,NF3 s754 i dalej jest tak samo (na asusie padł dźwięk). Zmieniłem również procka na innego i jest to samo.pożyczyłem ramy od kolegi tej samej firmy i to samo.Zasilacz również inny podłączyłem … i znów to samo brak obrazu.Monitor i kabel też sprawdzałem na innym kompie i jest ok.Komp na 10 razy odpala obraz tylko i aż 1 raz!(i jest sygnał z głośniczka podpiętego pod płytę,) Zgłupieć można.resetowałem bios i też nic nie dało. Poodłączałem co się dało,zostawiłem tylko grafikę podpiętą i nadal nic.Niewiem to wina karty??:A nieoryginalne chłodzenie procka (no ale jest na ten socket 754)może powodować brak obrazu?(może słabo dociska do procka radiator?)

konf. kompa

płyta Gigabyte K8NS AGP,NF3 s754

Proc athlon64 3200+

karta Leadtek 6600GT

2Gb(2x1gb) ddr 400mhz Goodram

win xp

dysk 160gb

zasiłka modecom feel I 350wat

Może nie za bardzo profesjonalnie napisałem swojego posta ale już mi ręce opadają od tego grata :twisted: :o

Sprawdziłeś wszystko poza najważniejszym, grafika!

wkładałem inna grafę do swojego kompa,geforce 5200 i podobnie było.to jest jakaś masakra :^o

a monitor?? sprawdziłeś go na innym kompie ?

Tak i jest ok.Znam się trochę na komputerach ale takich cudów to nie widziałem jeszcze.Co najlepsze wsadziłem inna karta grafy.odpaliła zrestartowałem kompa z 5 razy i znów obraz znikł.a płyta główna jest wymieniona na inna bo na poprzedniczce było to samo.procka też wymieniłem.Praktycznie wszystko było out oprócz chłodzenia procka.Niewiem żle dociska czy co.

Sprawdź zasilacz…