Brak okna Windows Update

Mam problem, ponieważ ściągnęły mi się aktualizacje do Windows (była ikonka w trayu) , ale kiedy się ściągły to ikonka zniknęła. Przy próbie wyłączenia komputera można je zainstalować, ale ja chciałem to zrobić z poziomu włączonego Windows i potem restart.

Jest jakiś sposób żeby przywołać to okienko?

Wybrać instalację “niestandardową”, zamiast “automatyczną”.

Mam tak ustawione…po pobraniu zniknęła ikonka z traya…

Ostatnie aktualizacje wymagają do zakończenia instalacji restartu.

Możesz to zrobić wyłączając komputer i uruchomić ponownie (niekoniecznie od razu) poprawki zostaną zainstalowane.

:slight_smile:

Nie rozumiecie mnie…po pobraniu się aktualizacji ikonka zniknęła…ale aktualizacje się nie zainstalowały…

Jak się nie zainstalowały to i pewnie się nie pobrały. Jak zostaną pobrane to wyskoczy okienko z info, że aktualizacje są gotowe do zainstalowania, wtedy klikasz na ikonkę i wybierasz instalację niestandardową, jak chcesz się jej przyglądać i zrestartować kompa samemu.

Z łącza już nie korzysta…

Opcje folderów >> widok >> zaznacz pokaż ukryte pliki i foldery

Mój komputer >> C:\ >> Windows >> odszukaj $NtUninstallKB943460$ >>właściwości i sprawdź kiedy był utworzony

:slight_smile:

Ostatni jaki jest to:

$NtUninstallKB941202$

z 07.10.2007

Czyli nie zainstalowane może do końca się nie pobrały

Spróbuj

Panel sterowania >> Aktualizacje automatyczne >> na dole jest Zainstaluj aktualizacje z (aktywny adres) klik na niego i tam pobierzesz te poprawki

:slight_smile:

Oj coś słabo się znacie, wyłączyłem komputer i wybrałem instalacje przy wyłączaniu i jakoś się zainstalowały.

Skoro tego nie zrobiłeś to po co szukałeś zainstalowanych poprawek?