Brak Orazu po wlozeniu procesora

Witam !!

Jak co pół roku rozpocząłem sprzątanie komputera.Otworzyłem obudowę, odkręciłem wiatraczek od procesora i wyciągaczem przez przypadek (takie pomarańczowe grube kolko do którego przymocowany jest procesor). Wyczyściłem i zauważyłem, że w procesorze brakuje 1 nóżki,nie wiem czy urwałem ją ja czy już taka była (ale chyba ja się do tego przyczyniłem) ale włożyłem go i skręciłem wiatraczek.Podłączyłem monitor zasilenie klawiaturę mysz po prostu wszystko co było podłączone. Komputer włączył się, lecz monitor jest czarny :frowning:

Mój procesor to intel Celeron D. karta graficzna jest nowa a zasilacz sprawny płyta główna chyba tez jak wszystko oprócz obrazu działa.

Pomocy

Co do braku obrazu moim zdaniem złamana nóżka jest głównym winowajcą i jeżeli faktycznie ją złamałeś to niestety pozostaje ci jego wymiana na nowy.

Używając przycisku zmien.gif

Pozdrawiam Gutek

A możliwe jest przymocowanie takiej nóżki ??

Jeżeli jest tak złamana że da się zlutować 2 części to czemu nie, aczkolwiek wymaga to odrobinę umiejętności

Nie jest złamana ani nie jest nic wyrwane w procesorze jest cyna.

Nóżki też nie mam.A możliwe jest zaniesienie do zegarmistrza lub złotnika w celu przymocowania nowej nóżki.

I czy tą nóżkę muszę mieć, czy może złotnik lub zegarmistrz ma a jak muszę mieć to skąd?

Powiedz mi dokładnie co jest z tym procesorem, czy faktycznie brakuje jakiejś nóżki? Czy może problemem jest niewłaściwy montaż procesora.

Jeżeli możesz przedstaw zdjęcie procesora.

http://zapodaj.net/3b725bdfdf6e.jpg.html

sprawa jest coraz dziwniejsza włożyłem ten procesor i nie było obrazu teraz wyciągnąłem go i 2 nóżki były czarne z czego 1 przylepiła się do 2 w celu tego 1 się urwała a 2 jest na na dole to miejsce na dole jest 2 a to w górnym rogu to ta pierwsza dziura.

Moim zdaniem bez wymiany procesora się nie obejdzie. Choć może warto przejść się do serwisu niech zobaczą czy da radę coś z tym jeszcze zrobić.

Wymiana tego procesora droga nie będzie to w końcu Celeron w granicach 30 40 złotych na allegro, i jak wymienię procesor to wszystko będzie działać ?