Brak pamieci wirtualnej na dysku do ukonczenia zadania

Zaczelo sie od pen driva : chyba mial wirusa którego PC Tools mi nie zdążył usunąć. Nie mozna było potem wkleic niczego do tego pendriva, bo wyskakiwal komunikat : plik zostal zmianiony czy chcesz…? ptem były jakies zawiasy z modemem i bardzo czesto wybijało mnie z sieci. Potem ustawałao ale pojawil sie nowy problem Avira wykryła Dropper Gena tu:

E:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Avira\ Antivir Desktop\TEMP\AVSCAN-20101111-101903-71AE6703\ARK.41.TMP

Przy sciaganiu programu antywir. Panda system wir. Spybot wykrywal tez wirusy ale ggdy pochodzilo od Pandy dawałam Tak" i ta Panda wykryła potem Conflikter Gena lub Conflicter gena (nie pamietam).Wczoraj cała noc mi zamulałao graficznie skan OTL ktorego chyba nawet nie ukonczyalm bo na sile zamknelam programy i przez wylaczenie od pradu komputer. Sadze ze to raczej wina tego ze dluzej wczesniej chodzil mi internet.Zawieszal sie przy tym tak nieznacznie ze tracil ikonki na kilka sekund z pulpitu( barzdo czesto to sie zdaza) .Dis log w OTR bardzo szybko:

http://wklej.to/y6kR

Prosze o pomoc bo kiedys komunikat natrętny " brak pamieci wirtualnej na dysku "wykonczyl mi moje dane na imen:(

sluchamUwaznie , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif