Brak paska adresu w pasku zadań po instalacji sp3

(M 77) #1

witam,

zainstalowałem sp3 i nie mam paska adresu w pasku zadań. sprawdzałem w google, ale nie znalazłem zadowalającej mnie odpowiedzi na pytanie, dlaczego tak się stało. czy problem dotyczy tylko mnie, czy może ktoś jeszcze ma z tym problem?

czy jest, poza google desktop, jakaś alternatywa dla paska adresu?

dziękuję za ewentualną odpowiedź

kuba

(Vins) #2

QTAddressBar

chyba najlepszy zamiennik paska adresu :slight_smile:

(Grzesiu139) #3

Nie czytałeś że po instalacji sp3, pasek adresu znika :?: To nie problem tylko normalna rzecz która ma miejsce po zainstalowaniu tego service pack'a... :wink:

(M 77) #4

dzięki. wyjaśniło się.

czy jest jakiś zamiennik dla paska adresu - poza google desktop i qtadressbar?

sprawdzałem qtadressbar, ale ten nie integruje się z paskiem zadań na pulpicie tylko z okienkami i z przeglądarką ie, a nie tego szukam.

(system) #5

a nie ma w menu paski narędzi takiego czegoś jak adres?

(M 77) #6

z tego co się orientuję, to pasek narzędzi jest na górze w przeglądarce. w okienkach. na dole na pulpicie jest pasek zadań i tam po instalacji sp3 nie ma już paska adresu. pogodziłem się z tym. teraz szukam jakieś alternatywy dla tegoż paska, bo ułatwiał mi bardzo życie:)

(mati75) #7

najlepiej Win + R :arrow: explorer.exe

(system) #8

Przed chwilą też zainstalowałem sp3 i w IE 7 mam Exploratorze mam , a na starcie nie mam. chyba nie ma takich prrogramów

(M 77) #9

windows desktop search albo windows search.

(Egzek) #10

Ja sobie zainstalowalem właśnie MuvEnum Address Bar. Jest on prawie taki sam jak ten windowsowy. narazie nie narzekam :stuck_out_tongue: