Brak paska adresu w pasku zadań po instalacji sp3

witam,

zainstalowałem sp3 i nie mam paska adresu w pasku zadań. sprawdzałem w google, ale nie znalazłem zadowalającej mnie odpowiedzi na pytanie, dlaczego tak się stało. czy problem dotyczy tylko mnie, czy może ktoś jeszcze ma z tym problem?

czy jest, poza google desktop, jakaś alternatywa dla paska adresu?

dziękuję za ewentualną odpowiedź

kuba

QTAddressBar

chyba najlepszy zamiennik paska adresu :slight_smile:

Nie czytałeś że po instalacji sp3, pasek adresu znika :?: To nie problem tylko normalna rzecz która ma miejsce po zainstalowaniu tego service pack’a… :wink:

dzięki. wyjaśniło się.

czy jest jakiś zamiennik dla paska adresu - poza google desktop i qtadressbar?

sprawdzałem qtadressbar, ale ten nie integruje się z paskiem zadań na pulpicie tylko z okienkami i z przeglądarką ie, a nie tego szukam.

a nie ma w menu paski narędzi takiego czegoś jak adres?

z tego co się orientuję, to pasek narzędzi jest na górze w przeglądarce. w okienkach. na dole na pulpicie jest pasek zadań i tam po instalacji sp3 nie ma już paska adresu. pogodziłem się z tym. teraz szukam jakieś alternatywy dla tegoż paska, bo ułatwiał mi bardzo życie:)

najlepiej Win + R :arrow: explorer.exe

Przed chwilą też zainstalowałem sp3 i w IE 7 mam Exploratorze mam , a na starcie nie mam. chyba nie ma takich prrogramów

windows desktop search albo windows search.

Ja sobie zainstalowalem właśnie MuvEnum Address Bar. Jest on prawie taki sam jak ten windowsowy. narazie nie narzekam :stuck_out_tongue: