Brak pasku rozmiaru przy dyskach w "mój komputer"

Siemka mam problem z wyglądem ikon w “mój komputer” chodzi o to że nie pokazuje mi tych wskaźników pod dyskami (takie paski niebieskie). Co mam zrobić aby pokazały mi się znowu dodam że wcześniej się pokazywały. Proszę o pomoc. Sami zobaczcie jak to wygląda:

Spider103

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Wejdź w mój komputer i Po prawej stronie na belce masz coś takiego jak zmień widok

Klikaj w to aż wróci ci do normy ta ikonka jest 2 w lewo od znaku zapytania

Nic to nie daje co najgorsze nawet układ jest inny :P. jeśli to pomoże to dodam że robiłem coś w rejestrze tzn. Wiadomo że na windowsie 7 nie można swobodnie przenosić plików i zmieniać jej kolejności tak więc podmieniłem 2 pliki rejestru i teraz można przenosić je swobodnie natomiast pojawił się ten problem o którym piszę te pliki które podmieniłem to:  disablefullrowselect.reg  oraz   undo.reg szczerze to ich nie podmieniałem tylko zmieniałem wpis rejestru i tyle.

A masz kopie rejestru z przed podmiany

Niestety nie.