Brak pelnego menu kontekstowego w PPM

menu1pn.th.jpg

Mam tak jak na screenie,reszta mi “wyparowala”-jak przywrocic do PPM?Znalazlam jakis program ale ostatnio bylo ok i bez zadnego programu.Zniknelo wyslij do…adresat poczty itp.

Grzebałaś coś ?? Długo jest juz tak ?? Kiedy się tak stało ??

Jagodka wejdź sobie w ustawienia Send To

włącz pokazywanie ukrytych i wejdź w Documents&Settings i nazwa użytkownika :slight_smile:

Nie wiem kiedy,nic nie grzebalam,ktos mi usuwal ostatnio duplikaty jakims programem,ktory wywalilam z dysku zeby nie kusil,nic poza tym.

P.S.W sendto mam tak i co dalej…

sendto6vs.th.jpg

A tu pusto…

sendto24kt.th.jpg

Może pomorze przywracanie systemu :?

Nie chce przywracac bo bede miala znow mase roboty z programami,ktore kiedys usunelam itp,moze jakas inna rada?

co tutaj moge zrobic bo mam pusto?

Może pliki są ukryte :?

sprawdz to:

nie sa ukryte bo odznaczylam

kamaa-czytalam to ale nie za wiele mi pomoglo albo nie rozumiem,jak mam dodac skroty?-jak dodam skrot z pliku do OE to otwiera mi sie caly OE a nie okienko do wyslania wiadomosci.

start=>> uruchom

sfc scannow

Wpisalam komende,odeszlam od kompa na jakis czas i jak wrocilam juz byl normalny ekran,czy jest z tego gdzies zapisany jakis log,raport?Problem dalej ten sam,nic sie nie zmienilo,moze to malo wazne,ze nie mam tak jak byc powinno ale wkurza mnie jak cos jest schrzanione.Przeciez nie bede z tego powodu robic formatu :frowning: .Czekam,moze sie ktos zlituje i cos mi podpowie-siedze od wczoraj i czytam mase info na temat,ale jakos nic mi nie pasuje.Jak stworze w sendto skrot do poczty to otwiera mi sie caly OE a wczesniej wyskakiwalo samo okienko do napisania wiadomosci. :o

P.S.Juz sobie poradzilam,wrzucilam plik MAPIMAIL i jest ok.