Brak pliku copy.exe

Witam,

Mam taki sam problem w laptopie (Acer). Przeskanowałem go antywirem, część syfu została usunięta, ale przy próbie otwarcia dysków (doubleclick) pojawiał się komunikat, że nie może znaleźć copy.exe

Sformatowałem partycję (niesystemową), przeinstalowałem system i problem dotyczył już tylko dysku wymiennego (w moim przypadku odtwarzacz mp3). Użyłem combofix (log poniżej) i teraz to dopiero są jaja :slight_smile: Przy próbie otwarcia dysków c: d: i tego wymiennego otwiera się okno “wyniki wyszukiwania”. Po kliknięciu prawym klawiszem na te dyski wyboldowana jest właśnie na samej górze opcja “wyszukaj”… pomocy…

Nie podpinaj się pod cudzy temat

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

Sorry za podpięcie się…:confused: Dzięki za szybką odpowiedź, ale niestety nic nie pomogło, wciąż po dwukliku pokazuje się okno wyszukiwania… Masz może jeszcze jakiś pomysł?

Daj jeszcze raz log z Combo

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

Niestety wciąż nic, wklejam nowego loga, po ostatniej edycji rejestru…

Sorki daj mi jeszcze log z Silenta

Jakie sorki? To ja dziękuję za poświęcony czas :slight_smile:

Wklejam loga, tylko dodam, że zmieniłem sobie w międzyczasie w opcjach folderów akcje podejmowaną dla dysków i folderów z “find” na “open” i teraz niby się już otwierają, ale w nowym oknie… (w opcjach zaznaczone jest otwieranie w tym samym oknie oczywiście)

Złączono Posta : 10.05.2007 (Czw) 22:36

Jakie sorki? To ja dziękuję za poświęcony czas :slight_smile:

Wklejam loga, tylko dodam, że zmieniłem sobie w międzyczasie w opcjach folderów akcje podejmowaną dla dysków i folderów z “find” na “open” i teraz niby się już otwierają, ale w nowym oknie… (w opcjach zaznaczone jest otwieranie w tym samym oknie oczywiście)

No czysto czyszczenie rejestru:

RegCleaner - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=177

możesz rejestr przelecieć albo

jv16 PowerTools - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=509

Skan AVG Anti-Spyware 7.5 po update :wink:

Bardzo dziękuję za pomoc, mam nadzieję, że ostatecznie uda mi się zwalczyć te otwierające się dodatkowe okna :slight_smile: pozdrawiam!

Złączono Posta : 11.05.2007 (Pią) 15:47

Rozwiązanie problemu folderów otwierających się w nowym oknie, mimo innych ustawień (u mnie zadziałało):

Start >> Uruchom >> regsvr32 /i shell32