Brak pliku MrvGINA.dll nie można zalogować PILNE

Błagam o pomoc! Gdy uruchamiam windowsa wszystko jest ok az do momentu gdy się pojawia kursor. Wtedy wywala sie błąd, że brak pliku MrvGINA.dll. Wiem co to za plik, jest on odpowiedzialny za logowanie. Czy można to jakoś naprawić, odzyskać itp? Po prostu chce zebym mógł się zalogować.

Proszę o szybką odpowiedź, format c/ nie wchodzi w grę, nie posiadam żadnych płytek bootowalnych oprócz zykłej z windowsem. Żaden tryb (awaryjny itp) nie działa. Dalej wywala błąd.

ten błąd występuje po zainstalowaniu sterów do netgear --> http://forums.majorgeeks.com/showthread.php?t=88820

tylko że ja już niestety ten plik dll usunąłem ;((( i sie zalogowac nie moge zeby stery usunąć

“I was having trouble getting RDC to work correctly and getting an error about MrvGINA being incompatible. I took the suggestion above, deleting it from the registry, and it fixed it immediately. Thanks for the help.” jak ten syf usunąć bez zalogowywania??

po wsadzeniu płytki od windowsa i naciśnięciu R włącza sie jakas konsola odzyskiwania czy coś w formie wiersza polecenia. Czy można z tego poziomu usunąć ten klucz w rejestrze i pliki tego sterownika??

BŁAGAM! !!

Moze rejestru nie otworzysz, ale mozesz ten plik DLL kopiowac z plyty.

dzięki, wlogowałem sie przez tryb awaryjny (za 5 razem poszło) i jest juz ok