Brak płynności w grach

Siemano, mam ostatnio problem z grami, a mianowicie strasznie są niepłynne. Zaczęło się jak zainstalowałem spec ops the line, na początku jechałem na wysokich ustawieniach, a gra była normalnie płynna. Kiedy później miałem ochotę zagrać gra strasznie się cieła, więc zmniejszyłem ustawienia na niskie, ale to mi nic nie dało. Mam ten problem z prawie każdą grą i nie wiem o co chodzi. Próbowałem aktualizacji sterowników, ale to nic nie dało.

Mój sprzęt to procesor intela e8400, 4gb ramu, płytka gigabyte ga-g31m-es2c, zasilacz qoltec 525w, karta nvidia gt630, win 7 x64.

Albo zasyfiony komputer albo Ci się coś grzeje (grafika?)

Na początek przeskanuj kompa jakimś antywirusem + Malwarebytes Anti Malware. Przeczyść rejestr, zdefragmentuj dyski itd.

Jeśli to nic kompletnie nie da to sprawdź temperatury poszczególnych podzespołów w spoczynku i w stresie (jak będziesz grał).

Zasyfiony to chyba aż tak nie jest. Przeskanowałem nodem32 - czysty, przeczyściłem rejestr, defragmentowałem dyski defragglerem. Temperatury w spoczynku: gpu - 45C, hdd - 44C, core 0 - 40C, core 1 - 38C. A w stresie: gpu - 64C, hdd - 44C, core 0 - 64C, core 1 - 55C.

Masz dużo programów działających w tle?

Tylko antywirus, czasem itunes