Brak połączenia bezprzewodowego z Asus WL-520GC

Witam.

Mój problem polega na tym,że brakuje połączenia bezprzewodowego “laptopa” z ruterem.Nie jestem nawet nowicjuszem w tej dziedzinie,ale mam zyłkę nieustającego szperacza- i tak zrobiłem test (znaleziony w pliku atheros);wyniki:instalacja sterowników poprawna,wkładanie karty poprawne,uruchomienia karty poprawne,modułu radiowego n i e p o m y ś l n y;nie wiem czy to jest istotna informacja.

Odświeżanie połączeń,ponowne łączenie nic nie daje.Ruter działa chyba prawidłowo,bo wszystkie 4 diody się palą(mam do niego podłączony kablowo jeszcze jeden komputer).

Czy przypadkiem nie masz jakiegoś oprogramowania sterującego kartą, lub też zewnętrznego przycisku. - jaki masz model laptopa.

Laptop Asus F5SL.

Sprawdź ustawienia konfiguracyjne oprogramowania karty WLAN, nie wiadomo czemu, czasami przywracają się ustawienia fabryczne w tych notebookach. Jeśli to Vista, to sprawdź jeszcze czy nie wyłączyłeś karty czasem przez przycisk szybkiego dostępu nad klawiaturą.

Pozdrawiam :wink:

Sprawdź czy masz włączoną funkcję wifi (tak jak poprzednik ujął) I wyszukaj sieci wlan. Jeśli nie znajdzie to masz problem z routerem. . . źle zonfigurowany. .