Brak połączenia mp3 Lazer MD299ICD z komputerem

Nie jestem super komputerowcem ale z jakoś potrafię sobie ze wszystkim poradzić , ale z tym akurat mam wielki problem dostałam mp3 lazer no i to jest ten problem ?? chciałam go zainstalować w kompie i niestety nie daję rady - robię wszystko tak jak bozia przykazała a on nadal mi robi takie numery ze ręce opadają … mam Windows XP może po prostu nie mam jakiś sterowników potrzebnych do zainstalowania (instaluje z płytki robię wszystko po kolei tak jak ma być no i niby jest do po instalacji uruchamiam ponownie kompa i jest ok, ale !!

endii ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Ja jestem kobietą a nie wszystkie kobiety są tak inteligentne i domyślne jak mężczyźni niestety :slight_smile: ale dziękuję za radę po kilku latach przebywania na tym forum na pewno będę wiedziała jak z niego korzystać w całej jego okrasie. Pozdrawiam

endii prosimy o konkrety (model odtwarzacza, czy inne urządzenia na usb działają, czy używasz opcji kopiuj>wklej, czy softu odtwarzacza, czy instaluje się jako urządzenie magazynujące czyli wymienny dysk, czy masz “wykrzyknik” przy tym urządzeniu w panelu sterowania? itd.)

  • Odtwarzacz MP3 PLAYER model: MD299iCD

  • tak inne urządzenia działają: aparat Kodak EasyShare Z8612 IS, inny odtwarzacz MP3 DIGITAL PLAYER, telefon NOKIA N73

  • używam opcji wyślij do (G) STACJA dysków

  • wymienny dysk