Brak połączenia z Emule

Mam pytanie-zainstalowałam sobie emule 0.46 ,ale nie mogę uzyskac połączenia…co musze zmienic w ustawieniach?

Jak firewall ?

Przepuść emula w firewallu .

Może jeszcze nie masz listy serwerów. Pobierz ją stąd

Napewno ma.

Przyczyną może być tylko firewall, lub pełny serwer :stuck_out_tongue:

znawca 8)

główną przyczyną przeważnie są zablokowane porty :arrow: sieć LAN, brak zewnętrznego IP…

następnie firewall zainstalowany lub systemowy…

każdy :twisted:

Ja miałem LAN, i co prawda miałem LOW ID, ale się łączyłem (porty też były zablokowane 8) ).

Co do

Ale przecież Madzia napisała tylko:

Więc mogła się próbować łączyć tylko z jednym serwerem :stuck_out_tongue:

Więc jak mówię: FIREWALL :stuck_out_tongue:

:slight_smile:

Próbowałam się łączyć z kilkoma serwerami z listy …ale wszędzie mi się pokazywało,że serwer jest pełny ;D więc nie mam pojęcia…nie jestem w żadnej sieci internetowej…hm popróbuje pokombinować z tym firewallem?Tylko gdzie to jest ? Chodzi o filtr IP w zakładce ''zabezpieczenia…" ?

hmm w ustawieniach w polaczeniu jest taka opcja zeby odblokowac porty w wewnetrzym firewallu Win Xp o ile nie masz innego firewalla :]

Jakie masz ID :? Sprawdz dokłądnie firewall :? I kto jest twojim dostawcą internetu 8)

Hmmmmm,wszystko było już ok :d dzieki Wam udało mi się wszystko ustawić…,ale musiałam jeszcze raz zainstalować emule…i mimo,ze w folderze INCOMING mam nie do końca sciagniete pliki,w nowo zainstalowanym emule…juz ich nie ma.co zrobic,zeby ‘‘wrocily’’?

Poczytaj:

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … ntry110118