Brak połączenia z Guntellą

Hej , słuchajcie mam wersje 5.2.5 Bearshare , mam ją od zawsze i owszem czasami się zdarza że tego połączenia nie ma ale zaraz po komunikacie łączy się . Teraz już od paru dni nie mam … Odwołując się do tematu w którym pisałam o wirusach i dźwięku na stronach www.. - tam pisałam że jakieś problemy były z niechcianym oprogramowaniem . oczywiście już tego nie ma bo polecili mi kilka odrobaczaczy itp. I tak sobie pomyślałam że jak potem już jak czystkę zrobiłam CCleanem to może coś istotnego się usunęło i dlatego teraz taki totalny brak połączenia z tą siecią… Oczywiście czytałam już na stronach w necie różnych o tym problemie ale albo nie wiem o co chodzi, albo radziłam się tych wskazówek tzn. coś wkleić jakieś aktualne hosty czy porty nie wiem dokładnie bo się nie orientuje… też pisali że na jakiejś stronie utorrent czy coś takiego sprawdzić czy port jest aktywny czy nie sprawdziłam i był aktywny wiec już totalnie nie wiem co boli tego miśka …

A z drugiej strony może ktoś poleci mi jakiś podobny program do bearshare do ściągania ale taki wiecie wpisujesz tytuł tego czego szukasz i wyskakuje lista i można sobie zassać jakiś element ? Proszę o pomoc i pozdrawiam :wink:

p.s jak coś to proszę piszcie prosto mi bo niekiedy człowiek nie wiem o co chodzi szczególnie jak użytkownicy posługują się skrótami … :wink: