Brak polaczenia z internetem

witam mam prblem z laptopem po podlaczeni kabla sieciowego jast polaczenie sieciowe ale nie mam internetu tzn pokazuje mi polaczenie agres ip jest dobry poniewaz dzialal mi internet az od pewnego czasu nie ma…po odpieciu kabla od laptopa nie znika polaczenie tylko dalej pokazuje polaczenie sieciowe, w menadzerze urzadzen pokazuje mi ze karyta sieciowa dzila poprawnie…zaznaczam ze mam ograniczone mozliwosci bi jestem obecnie w afganistanie i bardzo mi zalezy na polaczeniu z netem, czy jest taka mozliwosc ze padla karta sieciowa…

może adres fizyczny k. sieciowej. ? zobacz czy jest poprawny taki jak powinieneś mieć u dostawcy internetu

adres mnialem zmnieniany i nic nie dalo…pokazyje mi ze wysyla do mnie jakies tam dane ale moj odbior wynosi 0…nawet wprowadzalem adres taki sam jak u kumpla u ktorego wszystko dziala i to samo…

Podaj jaki masz Windows.

Bo podobny problem z adresem fizycznym miałem na viscie.

najpierw mnialem viste…wszystko dzialalo,zmnienilem na windows xp i tez wszystko dzialalo jakies 3 tygodnie pozniej padlo…zmnienilem znowu na orginalna viste i dalej nic to samo nie dziala…podejrzewam ze mogla by pasc karta sieciowa,

Ja miałem że: nie miałem wtedy jeszcze routera i po prostu przekładałem sobie kabel do neta. I zrobiłem sobie viste wszystko działało itd. Uruchomiłem ponownie komputer i padło pisało tylko sieć lokalna nawet gdy wpisywałem adres fizyczny było tak samo. Później zainstalowałem xp i do dziś działa.

wpisałeś adres fizyczny w ustawienia karty ?

chyba niewpisywalem tego adresu fizycznego…bo robil mi to kumpel bo ja sie slabo znam…zobacvze z tym adresem fizycznym.

ok. :smiley: