Brak Połączenia z Internetem

Witam wszystkich :slight_smile:

System operacyjny: Windows XP Servicen Pack 3;

Robilem formata i teraz nie moge sie z internetem polaczyc. Uzywam kabla ethernet jezeli to sie tak nazywa :smiley: wejscie do kompa sie tak bynajmniej nazywa.

Miałem kiedyś ten sam problem po formacie, ale to było już tak dawno temu że nie pamietam co dokładnie musiałem zainstalować,

żeby mi wszystko dzialalo. Wiem że ten program bądź sterownik, coś z tych dwóch żeczy to było, zajmował bardzo mało pamięci maxymalnie 4 mb. No ale to tylko

tyle co pamietam i szukałem znowu godzinami po internecie i już mnie głowa boli.

Plx o pomoc. :slight_smile:

Sterownik karty sieciowej.

Też tak myśle, ale skąd go pobrać.

Pobierałem już realteka, intela, boardcard czy jakoś tak i nic nie działa z tego.

Everstem chciałem sprawidzić jaką mam karte sieciową to mi nie pokazuje, chyba że w złej zakladce sprawdzam xd

Ale jak teraz ktos napisze, że nie mam karty sieciowej to jest w błedzie bo dosłownie przed formatem miałem neta i all a teraz nie działa xd

Dodane 13.01.2013 (N) 15:15

Dobra juz mam Evers Home Edition mi nie pokazywal sciagnalem Ultimate i mi pokazal nvidia nforce 430 zaraz sciagnelem sterowniki i chodzi jak tralala musze to zapamietac na przyszlosc ale teraz tak na twardo :smiley:

Everest->zasoby sprzętowe, lub Jeśli masz PC, po prostu odczytaj z karty.

Drugim powodem braku internetu, jest brak konfiguracji połączeń sieciowych i to może być główna przyczyna problemu.

P.S. Wykonaj PPM na “Mój komputer”->Właściwości->Sprzęt->Menedżer urządzeń->Karty sieciowe.

P.S.2. Sprawdziłem u siebie. W Everest lewa kolumna->komputer->Podsumowanie->karta sieciowa