Brak połączenia z jedną domeną w obrębie jednej sieci

Witam

Po zrobieniu wszystkiego co mi przyszło na myśl uważam, że to odpowiedni dział.

Do sedna sprawa.

Wczoraj nastąpiła migracja serwerowni gdzie mam hosting i domeny. Z 5 domen, 4 wyświetlają się poprawnie natomiast z jedną mam wielki problem.

http://www.terakom.pl

Na 3 komputerach w domu ( internet w 100% netia ) każda przeglądarka wyświetla błąd, że domeny nie znaleziono. Oczywiście na wszystkich wyczyszczone cache etc. Na jednym komputerze nawet nigdy nie wchodzono na tę stronę.

Jeżeli wejdę przez proxy to strona się wyświetla prawidłowo czyli sygnalizuje problem połączenia się z bazą danych.

Database Connection Failed…

Co ciekawe po przełączeniu się na internet sąsiada czyli Inotel to na moim komputerze na którym wcześniej występował problem nagle pojawia się komunikat o bazie danych.

To samo na innych łączach u znajomych w różnych miejscach kraju. INEA, INOTEL, ORANGE, PLAY, NETIA NA TP. Wszystkim wyświetla się komunikat o bazie danych. A mi nadal, że domeny nie znaleziono.

Resetowałem router też nie pomogło. Jakieś pomysły bo ja powoli wysiadam.

Przed migracją serwerowni czyli wczoraj o 18 strona u mnie działała prawidłowo

Ja też mam Database Connection Failed. Uruchom wiersz poleceń i podaj wynik poniższego polecenia :arrow: kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html

nslookup -type=ANY www.terakom.pl