Brak połączenia z netem po instal systemu

zainstalowałem system nowy no i nie mam połączenia z netem wkładam sterowniki ale nic z tego czy po instalacji nowego systemu mam nowe IP może musze to zgłosić do usługodawcy???

jaki masz internet? Adres stały czy zmienny? Trzeba było zapisać konfigurację TCP/IP przed instalacją systemu.

neta mam z kablówki

Złączono Posta : 10.02.2007 (Sob) 19:18

pozatym instalowałem nowy system bo coś sie stało z kompem i nie mogłem uruchomić niestety, zdenerwowałem sie i kupiłem system no i efekt jest taki jaki jest :frowning:

musisz zadzwonić do admina aby podał Ci konfigurację: IP, maskę podsieci, bramę domyślną i Dnsy, chyba że masz automatyczne pozyskiwanie adresu to wystarczy tylko brama i DNs-y ale sam nic nie zrobisz bez tych danych.

problem jest w tym że komp mi nie wykrywa nic z USB mam płytke ze sterownikami do modemu ale nie chce zainstalować bo nie wykrywa nic więc w o co biega???

Złączono Posta : 10.02.2007 (Sob) 20:19

adres mam automatyczny więc jak bym dotarł do połączeń to już nie problem reszta by poszła leciutko tylko przy instalacji sterowników z modemu włącza sie kreator połączenia ale nie pójdzie dalej bo nie wykrywa właśnie tego połączenia błędne koło co poradzić???

w menedżeże urządzeń musi być znak zapytania

wsadż potrzebnestery daj na aktualizację automatyczną lub

wskaż położenie sterów powinno być ok

-na kablówce bez zmiany karty sieciowej powinno być ok

czyli masz modem, myślałem, że masz z kablówki pod kartę sieciową, z tego co piszesz wynika, że nie wykrywa Ci portów usb, zainstalowałeś SP2?, Sterowniki zainstaluj przy odłączonym modemie do piero po tym włącz go i zrestartuj kompa.

ogólnie dzięki za cierpliwość ale mi jej też już brakuje więc napisze ci komkretniej - w menadzerze zadań wyświetla że nie wykrywa mi karty sieciowej nie wiem co jest grane pozatym nawet jak kamerke lub cokolwiek innego podłącze to nie działa żaden port usb nic nie kumam z tego zainstalowałem tylko nowy system i tyle a tu takie jajka może sterowniki potrzebne do płyty głównej a z moimi coś nie tak podam ci płyte główną ona jest zintegrowana z sieciową MB MSI KT4V KT400/6CH/A133 może jakiś link znasz z sterownikami sam już nie wiem troche zakłopotany jestem już i może nie potrawie racjonalnie myśleć jak możesz jeszcze pomóc to prosze