Brak połączenia z Pulpitem zdalnym, Windows 7 Ultimate

Witam, posiadam Windows 7 Ultimate x64. Nie mogę się połączyć z moim komputerem przez Pulpit zdalny, przez Internet… Odblokowałem port 3389 UDP w zaporze Windows, COMODO i routerze (Pentagram P 6341). Z komputera, którego próbuję się podłączyć, łączę się z innymi komputerami, a z moim nie mogę. Skonfigurowałem sobie Pulpit zdalny, udostępniłem połączenie dla “Wszyscy”… Może ktoś pomóc? :slight_smile:

W routerze przekierowałeś sobie port na swój komputer?

Ustawienia NAT.

Tak, ustawiłem na IP mojego komputera. Mam neostradę, ustawiłem sobie DNSa i jak wpisuję nazwę DNSa w przeglądarkę, normalnie loguję się na router…

Gdy jesteś w sieci LAN możesz zalogować się przez RDP na ten komputer, czy też nie?

Właśnie nie mam jak sprawdzić w LANie, bo nie mam innego komputera w domu :confused:

Skonfigurowałem sobie router, przekierowałem porty na mój IP lokalny (który jest stały), włączyłem też DMZ także na mój IP. Rozmawiałem z informatykiem z mojej szkoły, sam nie wie… Udostępniłem mu ustawienia routera (DNS/zdalny dostęp), mówił, że skonfigurowałem dobrze. A może ustawić w Windows 7 jakąś rolę serwera? Bo wiem, że jest to możliwe.

A we właściwościach systemu zezwoliłeś na połączenie zdalne RDP?

panel sterowania>System>Zaawansowane Ustawienia systemu>Zdalny

Tak, zezwoliłem, trzymaj screena :slight_smile:

zdalny.jpg

Wyłącz całkowicie COMODO.

Jaki masz komunikat przy logowaniu zdalnym.

Wyłączyłem COMODO, zaporę systemową. Komunikat… Nie pamiętam, ale coś takiego, że nie mogę się połączyć z komputerem klienckim…

xbialyx5 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.