Brak połączenia z siecią przez router TP-LINK TL-WR740N TOYA

Witam,

otóż instalację routera przeprowadzam za pomocą płyty dołączonej do zestawu. Toya posiada Dynamiczne IP więć zaznaczam tą opcję i zaznacz ocpję klonowania MAC. Jednak po zainstalowaniu routera nie mogę łączyć się z netem zarówno za pomocą kabla jak i bezprzewodowo. Router ten jest podłączony z modemem który został dostarczony przez Toyę.

Nie mogę również wejść na stronę 192.168.1.1 jak dobrze pamiętam Podaje również info z ipconfig/all:

24570684.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

MAC’a w TOYI nie musisz klonować, router powinien być dostępny pod 192.168.0.1. Jak już się połączysz z konfiguracją to pokaż ustawienia WAN

Połączenie kablowe już działa. Natomiast Wifi nie. Wziąłem przy instalacji zabezpieczenia WEP2 i wygenerowało kod. Jednak w centrum sieci gdzie wybieram sieci bezprzewodowe do wyboru z moją nie mogę się połączyć ponieważ ustawienia dla tej sieci zapisane na komputerze nie są zgodne z wymaganiami sieci. W wireless mac filtering mam disable nie wiem czy kliknąć enable??

wanj.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

wifil.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

wifi2tf.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

wifi3e.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Dodane 11.01.2012 (Śr) 20:40

Sorry, że trochę nieregulaminowo post pod postem ale problem rozwiązałem. Miałem zapisane w kompie zabezpieczenia jako WEP 2 Enterprise a w ustawieniach Tp link jako personal i dlatego był z tym problem. Teraz wszystko gra, dzięki za pomoc bo się przydała.