Brak polskiej czcionki w filmach w KAŻDYM PROGRAMIE


(Mati121093) #1

Witam, coś mi się zepsuło w Windowsie 7 64 bit...jeszcze tydzień temu oglądałem normalnie filmy z polską czcionką, a teraz w ogóle nie chce mi wykryć takich nawet takich napisów, a jak uda mi się je wczytać to nie polskiej czcionki...przez ten czas zainstalowałem tylko nowszego foobara, crysisa 2 demo z c++ 2008 redistributable(ale to raczej nie powinno mi nic zmieniać...) i nie mam pojęcia co się stało...bo w żadnym programie nie czyta mi napisów, a PowerDVD Ultra 10.0(zarejestrowany) ani w XBMC ani w KMP nie odtwarza mi ich...i naprawdę nie mam pojęcia co się mogło stać...może mi ktoś wytłumaczyć jak to naprawić? Bo takie PowerDVD przestało mi nagle nawet wykrywać napisy w filmach które już oglądałem....(mam kilka takich i wszystko było dobrze)

Wygląda to tak:

batmana.png


(Kedaa) #2

Panel sterowania--Region i język--zakładka Administracyjne-- "Zmień ustawienia regionalne systemu-- z listy wybierz polski. U mnie to pomogło, miałem ustawiony Angielski. Restart kompa i powinno wszystko działać :slight_smile:


(Newton) #3

Sorry że odbijam od tematu, ale co to za film?

Wygląda ciekawie i chętnie bym go zobaczył.

Proszę o podanie tytułu.


(goomish) #4

Google wie wszystko :slight_smile:

Batman - The Dark Knight


(Newton) #5

Dzięki Goomish!:smiley:


(Mati121093) #6

Nic to nie dało...po za tym miałem ustawione na polski zmieniłem na Angielski(US) i potem znowu na polski 2x restartując komputer i nic...na angielskim było to samo i teraz nadal po powrocie na polski jest to samo...jakieś pomysły? Bo dziwi mnie to co się nagle stało tak bez przyczyny tak naprawdę...i Windowsa od początku mam Retail Ultimate PL...