Brak polskiej czcionki w filmach w KAŻDYM PROGRAMIE

Witam, coś mi się zepsuło w Windowsie 7 64 bit…jeszcze tydzień temu oglądałem normalnie filmy z polską czcionką, a teraz w ogóle nie chce mi wykryć takich nawet takich napisów, a jak uda mi się je wczytać to nie polskiej czcionki…przez ten czas zainstalowałem tylko nowszego foobara, crysisa 2 demo z c++ 2008 redistributable(ale to raczej nie powinno mi nic zmieniać…) i nie mam pojęcia co się stało…bo w żadnym programie nie czyta mi napisów, a PowerDVD Ultra 10.0(zarejestrowany) ani w XBMC ani w KMP nie odtwarza mi ich…i naprawdę nie mam pojęcia co się mogło stać…może mi ktoś wytłumaczyć jak to naprawić? Bo takie PowerDVD przestało mi nagle nawet wykrywać napisy w filmach które już oglądałem…(mam kilka takich i wszystko było dobrze)

Wygląda to tak:

batmana.png

Panel sterowania–Region i język–zakładka Administracyjne-- "Zmień ustawienia regionalne systemu-- z listy wybierz polski. U mnie to pomogło, miałem ustawiony Angielski. Restart kompa i powinno wszystko działać :slight_smile:

Sorry że odbijam od tematu, ale co to za film?

Wygląda ciekawie i chętnie bym go zobaczył.

Proszę o podanie tytułu.

Google wie wszystko :slight_smile:

Batman - The Dark Knight

Dzięki Goomish!:smiley:

Nic to nie dało…po za tym miałem ustawione na polski zmieniłem na Angielski(US) i potem znowu na polski 2x restartując komputer i nic…na angielskim było to samo i teraz nadal po powrocie na polski jest to samo…jakieś pomysły? Bo dziwi mnie to co się nagle stało tak bez przyczyny tak naprawdę…i Windowsa od początku mam Retail Ultimate PL…