Brak pomysłów... ;-(

Rzuciłem grafikę, gdyż zobaczyłem, że nie nadaję się do tego, z jednego powodu: nie mam pomysłów. Teraz zająłem się coding’iem: xhtml, css i ucze się php - nawet dobrze mi to idzie. Chciałem zrobić sobie strone domową w css, xhtml i trochę php, taką np. jak fuqs’a, który ostatnio dawał strone do oceny lub http://www.fiszol.be. Potrafiłbym zrobić taką strone sam, nie patrząc do jego kodu, ale przecież nie będą dwie podobne… no wiem, że mam beznadziejny problem… :slight_smile: Czy Wy też nie macie nigdy pomysłów? Co wtedy robicie?

Może są jakieś kursy, hipnozy czy coś do pomysłów, bo te braki pomysłów są męczące… Może podacie jakieś porady czy coś… pierwszy raz piszę takie coś na forum, ale może coś pomożecie… :slight_smile:

Jest pewnien specyfik, który pobudza wyobraźnie i to bardzo … oczywiście nie namawiam :smiley:

Radzę iść do lużeczka i trochę przekimać. Poczym następnego dnia wstać z okrzykiem Eureka. Lub pujść do panienki i zostać na noc efekt powinien być podobny :wink:

Ee, to nie pomoże :slight_smile: Może coś innego? :mrgreen:

PS. Twój skrypt z [you] nie chodzi.

ja też nie mam pomysłów na grafikę niestety :frowning: jak mi coś do głowy wpadnie, to robię, ew. szperam w internecie w poszukiwaniu natchnienia i zawsze coś znajduję :slight_smile:

Wiem :stuck_out_tongue: Niedziała od jakiegoś roku, pewie nigdy nie działał :smiley:

No własnie ja tak robiłem, ale to już męczy i sam chciałbym zrobić coś oryginalnego, a nie tylko kopiowac… :frowning:

ja nie mówię o kopiowaniu.

Pochodź po stronach, znajdź ciekawy temat (np. rybki :slight_smile: ) i zrób do tego layout.

Jeśli dobry jesteś, zrób sobie portfolio :slight_smile:

a mi się raz nudziło to postanowiłem zrobić super lite home page :stuck_out_tongue: 0% grafiki (lay strony) tylko banerek dobrych programów i obrazki wykonanych stron ^^ a z kąd pomysł ? ze strony błędów :stuck_out_tongue:

FXJ jako, że są święta, więc proszę natychmiast usuń link z podpisu

Czy ja jestem dobry i mam zrobić portfolio? Dobrego w photoshopie nie zrobie, ale teraz staram się teraz zrobić w css - skromne, czytelne.

ehhh Nie rozumiem dlaczego user który jest tyle czasu na forum nie rozumie zasad.