Brak pozycji menu: Ootwórz za pomocą' - Windows 8

Witam, po instalacji Windows 8 od samego początku po wejściu w otwórz za pomocą, a potem wybierz program domyślny nic się nie wyświetla. Po prostu klikam i nic. Jak to naprawić bo to na prawdę zaczyna być coraz bardziej irytujące.

Pomocy

A czy po kliknięciu programu domyślnego klikasz cokolwiek? Bo okno wyboru programu pojawia się tylko jako okno z komunikatem - jakakolwiek akcja sprawia, że to okno zostaje automatycznie dezaktywowane.

Sprawdź też, czy działają tkz. zaklęcia (przejedź kursorem w prawy górny/dolny róg a potem zjedź na środek ekranu), oraz czy podczas podłączania czegoś przez usb albo po wczytaniu płyty wyskakują Ci komunikaty, kiedy powinny.

Masz wystarczająco szybki komputer, aby windows 8 wczytywał wszystko od razu?

U mnie się pojawia, tylko ze trzeba odczekać z 1-3 minut. nie wiem co ty zrobiłeś że tego nie masz :slight_smile:

problem rozwiązany - przywrócenie windows 7 :slight_smile: nigdy więcej nie wróce do 8

Nie powiedziałbym, żeby to był problem rozwiązany, ale jak uważasz. Szkoda, że nie nawiązałeś współpracy, ale faktycznie na starszym systemie może Ci być lepiej.

To żeś ty taki niecierpliwy to nie moja wina, ale trudno, jak ci nie odpowiada 8, to wracaj na star0cia Windows 7 xdd