Brak Pulpitu ale Tapeta jest

(Smola119) #1

Witam...!

Mam taki problem mianowicie nie mam pulpitu... Tapeta laduje sie normalnie a pulpit czyli ikony... i "start" nie laduje sie... we wszystkie pliki musze wchodzic po przez skrot "Ctrl + Alt + Delete"... i mianowicie... jest jakis sposob na naprawe... ??

Z gory dziekuje...

(Smola119) #2

P.S. odpowiec prosil bym przeslac na gg... 9385255 :PP prosciej... :smiley: ale forum tez mzoe byc... :PP

(Martinzapiec) #3

Prawym guzikiem myszki na pulpit > Rozmieść ikony według > Pokaż ikony pulpitu

Powinno pomóc...

(Kazio1987r) #4

Ale przecież paska zadań też nie ma. Sprawdź czy masz proces explorer. Jak nie to go włącz.

(mogę się mylić, dawno nie pracuje na windowsie)

(Mlajtner) #5

zawsze powinna być możliwość przywrócenia systemu z trybu awaryjnego.....

(Dmirecki) #6

Więc - pokaż log z HijackThis i ComboFix. opis

Hmm.. Spróbuj:

(Przemekbaranowski) #7

Miałem identyczny problem po instalacji (nieudolnej niestety) VTP8. Pomogło dopiero odinstalowanie tej aplikacji w trybie awaryjnym i zainstalowanie jej jeszcze raz, tak jak należy.

(Smola119) #8

Zrobiłem tak... nic nie dalo to...

Co to za Aplikacja?? Ja nie instalowalem jak cos Windowsa XP tylko moja mama a teraz wyjechala... i nie moge znalesc plytki... znalazlem Windows 98 ale ona nie dziala...

(Dmirecki) #9

Smola93

Prosiłem o logi

:slight_smile:

(Smola119) #10

co to sa "logi"??

(Esspero231) #11

viewtopic.php?t=36654

(Kolcita Lusita Rozalita) #12

witam, a ja mam taki problem, a mianowicie

weszlam w HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ i nie ma w nim -> Winlogon. jest divers.desc (w nim -> domyślna wartość - nieustalona; i -> ihacm.acm - "lernout and hauspie codecs) oraz drivers32 (w nim -> domyslna - wartosc nieustalona; oraz -> msacm.lhacm - lhacm.acm

cy to powazny problem?? bo rowniez gdy wlacza mi sie system pojawia sie na chwile tapeta bez ikon, potwierdze uzytkownika, chociaz jest tylko jeden, poczym laduje sie konto i pojawia sie bialy pulpit dopiero po odświeżeniu pulpitu pojawia sie tapeta z ikonami