Brak Pulpitu ale Tapeta jest

Witam…!

Mam taki problem mianowicie nie mam pulpitu… Tapeta laduje sie normalnie a pulpit czyli ikony… i “start” nie laduje sie… we wszystkie pliki musze wchodzic po przez skrot “Ctrl + Alt + Delete”… i mianowicie… jest jakis sposob na naprawe… ??

Z gory dziekuje…

P.S. odpowiec prosil bym przeslac na gg… 9385255 :PP prosciej… :smiley: ale forum tez mzoe byc… :PP

Prawym guzikiem myszki na pulpit > Rozmieść ikony według > Pokaż ikony pulpitu

Powinno pomóc…

Ale przecież paska zadań też nie ma. Sprawdź czy masz proces explorer. Jak nie to go włącz.

(mogę się mylić, dawno nie pracuje na windowsie)

zawsze powinna być możliwość przywrócenia systemu z trybu awaryjnego…

Więc - pokaż log z HijackThis i ComboFix. opis

Hmm… Spróbuj:

Miałem identyczny problem po instalacji (nieudolnej niestety) VTP8. Pomogło dopiero odinstalowanie tej aplikacji w trybie awaryjnym i zainstalowanie jej jeszcze raz, tak jak należy.

Zrobiłem tak… nic nie dalo to…

Co to za Aplikacja?? Ja nie instalowalem jak cos Windowsa XP tylko moja mama a teraz wyjechala… i nie moge znalesc plytki… znalazlem Windows 98 ale ona nie dziala…

Smola93

Prosiłem o logi

:slight_smile:

co to sa “logi”??

viewtopic.php?t=36654

witam, a ja mam taki problem, a mianowicie

weszlam w HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ i nie ma w nim -> Winlogon. jest divers.desc (w nim -> domyślna wartość - nieustalona; i -> ihacm.acm - "lernout and hauspie codecs) oraz drivers32 (w nim -> domyslna - wartosc nieustalona; oraz -> msacm.lhacm - lhacm.acm

cy to powazny problem?? bo rowniez gdy wlacza mi sie system pojawia sie na chwile tapeta bez ikon, potwierdze uzytkownika, chociaz jest tylko jeden, poczym laduje sie konto i pojawia sie bialy pulpit dopiero po odświeżeniu pulpitu pojawia sie tapeta z ikonami