Brak reakcji - avant window navigator


(wojownik) #1

witam

avn niestety nie reaguje :frowning: od razu po instalacji jest ok , uruchamia się jak klikam na ikonkę to podskakuje i już... tak w podskoku zostaje........ zero reakcji , nic nie można z tym zrobić, avant pierwszy raz zrobił mi tak 2 dni temu - reinstalacje nie pomagają , formatowałem partycję z ubu i instalowałem na nowo z ciekawości avanta i jest tak samo - od razu awant ma zwie che ... dziwne - bo i 2 różne remixy instalowałem i od razu avant odmawia posłuszeństwa :frowning:

mam teraz świeżo zainstalowany ubuntu 8.04 no i programik od razu nie działa -podskoczyła ikonka i już :frowning: muszę zabić avn by pozbyć się go z pulpitu

pomocy

PS. instalowany z repo - przed formatem instalowałem z paczki deb i ten sam efekt


(matiit) #2

Stało się to po aktualizacji czegoś?

Może nowsza wersja avanta?


(Soren) #3

Dokładnie. niema znaczenia czy instalowales deb z dysku czy z repo (z którego imho też sie przeciez paczka deb instaluje). spróbuj z nowszą/starszą wersją poprostu i jak będzie ok zablokuj wersję pakietu np. w synapticu.


(wojownik) #4

czytałem trochę i stało się to przez najnowsza aktualizacje ctrl e i powrót do starszej wersji -- jak zablokować ta aktualizacje bo cały czas mi się pojawia ze mam 2 (te feralne ) aktualizacje do zainstalowania

PS. odhaczyłem waśnie aktualizacje proponowane - ale to rozwiązanie na chwilę - jak zablokować tylko tamte 2 feralne aktualizacje w synapticu jak pisaliscie?


(Soren) #5

Ojj nie specjalnie pamietam...

odpalasz synaptica, wyszukujesz pakiet którego wersjecchesz zablokować zaznaczasz go i w menu --> pakiet klikasz bodajże zablokuj wersje czy coś w ten deseń..

sorry że tak niedokładnie, nie mam ubuntu pod reką...


(wojownik) #6

dziekuję