Brak reakcji fluxboxa na lewy przycisk myszki

Mam Ubuntu 7.10 z GNOME. Wszystko działało w porządku. Ale postanowiłem zainstalować fluxboxa. Po wydaniu komendy

nie wyświetlił się żaden błąd. Jednak po włączeniu Fluxa nie mogę nic zrobić ponieważ żadne menu nie chce się otworzyć. Po prostu nie reaguje na wciśnięcie żadnych klawiszy. kursor się porusza ale już prawy klawisz nie działa. Próbowałem też zainstalować fluxbuntu ale system nie zaskakuje z CD chociaż jest odpowiednio ustawiony. Proszę o pomoc bądź z Fluxboxem (lepiej) albo z Fluxbuntu (które ściągałem z oficjlnej strony).

A jak klikasz lewym klawiszem myszy na pulpicie to też nie pojawia się żadne menu ??

Pozdrawiam!

A panel przynajmniej się pojawia?

Myszką możesz ruszać?

Po lewokliku na numerze pulpitu (one, two…) wyświetliło się menu paska zadań

na pulpicie nic a nic.

Myszka mogę ruszać

A jak klikasz Lewym przyciskiem myszy gdzie kolwiek to co się dzieje?

Nie ma żadnej redakcji

jedrzej123456789

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

Radzę pisać w zrozumiały sposób - forum to nie chat, ale miejsce publiczne gdzie obowiązują zasady polskiej pisowni.