Brak reakcji kompa

Witam

Posiadam następujący komputer:

Extensa 5620

Intel Core Duo procesor T5250

Ram 1 GB DR2

Karta graficzna Mobile Intel 252

System operacyjny Vista

Znajoma poprosiła mnie o pomoc w rozwiązaniu problemu nad jej kompem, sprawa przedstawia się następująco:

Z tego co zostałem poinformowany weszła na jakąś strone po czym komp jej się zrestartował. Obecnie wgrywa się normalnie dochodzi do momętu gdzie widnieje napis “Konfigurowanie Aktualizacji etap 3 z 3 - ukończono 0%” poniżej “nie wyłączaj komputera” po około 5 min komp automatycznie się restartuje, a procenty się nie zmieniły.

Jeżeli się rozchodzi o tyb awaryjny sytuacja jest taka sama nie da się go włączyć. Tryb awaryjny wiersza poleceń także się nie da uruchomić. Ostatnia dobra konfiguracja także kończy się tak jak wyżej.

Jedynie opcja jaka jest na obecnym stanie do wykonania to Napraw komputer zaraz po starcie, jednakże hasła jeszcze nie znam użytkownika będę wiedział za jakiś czas.

I teraz moje pytanie czy jak już będę znał hasło to czy dalej ruszy komp i czy coś będę mógł z nim zrobić. Jakbym wykonał logi z Combofix’a i HijackThis zapewne można było by coś powiedzieć. Jeżeli jest jakaś możliwość aby wykonać je to proszę o podpowiedź.

Dodam jeszcze że komp jest na gwarancji, ale jak by go oddała to zapewne wszystkiego by się pozbyła bo formata to nie problem zrobić, a to nie jest wada jakaś tylko prawdopodobnie wirus tak więc chyba gwarancja go nie obejmuje.

Z góry dzięki za zainteresowanie się moim tematem

pozdrawiam :slight_smile:

Daj loga z OTL: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=104338

@Umpfh

Przecież mu pulpit nie uruchamia się.

@swistak24

To nie wirus. Najłatwiej naprawić system z płyty.