Brak reakcji komputera po wstrzymaniu systemu


(Adrian2) #1

Witam.

Chcąc zrobić sobie przerwę w pracy włączyłem w Viście opcję "Wstrzymaj" aby później bez ponownego uruchamiania móc od razu pracować. Często tak robiłem nie było z tym problemu. Dziś jednak chcąc ponownie uruchomić komputer z tego stanu wstrzymania po wciśnięciu przycisku myszy nie było żadnej reakcji, to samo z klawiaturą. Odłączyłem komputer od prądu, włączyłem ponownie i teraz nie uruchamia się nawet bios. Po włączeniu Power słychać wiatraki ale nie uruchamia sie nawet bios :frowning: Zauważyłem też że wiatrak od procesora nie chodzi prawidłowo (z przerwami, zakręci się i staje i tak znowu). Nie mam pojęcia co zrobić.

Proszę o pomoc. Jak przywrócić komputer do stanu używalności??

Z góry dziękuję za jakiekolwiek podpowiedzi


(Łukash) #2

adrian2 , ,poczytaj > pobierz > wypal > użyj narzędzia o którym mowa tu [http://www.fixitpc.pl/index.php?/topic/ ... st__p__286](http://www.fixitpc.pl/index.php?/topic/54-windows-re-dysk-odzyskiwania-systemu/page view findpost p 286) <- Windows Vista Recovery Disc x86 / x64 Edition > Narzędzie do naprawy systemu podczas uruchomienia / Startup Repair

Ze stanu wstrzymania można również wybudzić system przyciskiem Power na obudowie(tym samym co włączasz kompa)W menedżerze urządzeń > właściwości myszy i klawiatury > zarządzanie energią zaznacz Zezwalanie na wznawianie pracy.