Brak reakcji na klikanie w grze - TrackMania

Witam!

Mam do Was ogromną prośbę. A mianowicie: pojawiła mi się wiadomość o TrackManii Nations Forever. Nudziło mi się więc chciałem zobaczyć. Pobrałem. Wszystko ładnie, pojawiają się ustawienia gry, wszystko ustawiłem, gra się włącza i… no i sie mnie pyta czy mam konto już czy założyć nowe. Klikam żeby założyć i nic. Klikam, że mam i dalej nic. Klikam byle gdzie no i nic. Gra się na 1000000000000% nie ścieła, bo kula, która jest w tle się kręci bez zacięcia. Grę można z neta za darmo pobrać więc proszę mnie nie oskarżać o hakerstwo :stuck_out_tongue: Dodam że instalowałem i pobierałem 2 razy…

PROCESOR: Intel Pentium 4 CPU 2.00GHz

RAM: 256mb

GRAFIKA: GeForce 4 MX440

Mozilla Firefox 2.0.14 internet no i najnowszy DirectX 9. Dodam jeszcze, że przed uruchomieniem pojawia się błąd o nowsze sterowniki ale gdy instaluje je to nie moge zmienic w windowsie z 8bit na 32. Jak daje OK to działa normalnie (kula sie nie kreci wolno) ale jest ten blad co wyzej.

Z Góry dzięki!

PS: Półroku temu mi bardzo dobrze bez zarzutów działało

dasd123 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Moze ktos pomoc?

Zobacz, czy obsługuje tą kartę graficzną, ale wątpie…

Wtedy miałem tą samą kartę graficzą.

Nadal czekam na odpowiedz :frowning:

jest tu ktos ?