Brak reakcji na kliknięcie myszki przez 0,5 s - 1 s

Mam bardzo denerwujący problem.

Gdy zamykam jakieś okno, przełączam się między aplikacjami lub minimalizuje jakieś okno to po tej operacji klawisze myszki przez okres tak około 0,5 - 1 sekundy nie reagują na kliknięcia, tzn. jeśli zminimalizuje aplikację i chciałbym załączyć jakiś program z pulpitu to albo muszę nacisnąć trzy razy albo poczekać tą sekundę i dopiero nacisnąć dwa razy…

Jest to bardzo denerwujące. Takie coś zdarza się dosyć często. Myszka jest w 100% sprawna.

Wejdź w Panel sterowania > Drukarki i inny sprzęt > Mysz > w zakładce przyciski masz szybkość dwukrotnego kliknięcia i ustawiasz go na ile chcesz(ja mam na środku i jest dobrze) > OK

Niestety dalej to samo.

Jak masz ją na USB to podłącz ją do innego portu, jak dalej będzie to samo to spróbuj na innym kompie czy tak samo chodzi czy nie.

Mysz jest na PS2 i jest w 100% sprawna.

Przypuszczam że jakiś program to powoduje ale nie mam pojęcia jaki. Odinstalowałem KIS7 i dalej to samo…

Ten brak reakcji klawiszy występuje tylko np. po zminimalizowaniu okna lub jego zamknięciu. W tym czasie kiedy klawisze nie reagują (0,5 - 1 sek) mogę nacisnąć na mysz nawet i 100 razy i nic się nie zadziała…