Brak reakcji

(3dm Racek) #1

Dlaczego po włożeniu CD z win XP nie włącza się automatycznie instalator, a ikona dysku CD wygląda tak:

bez%20reakcji.jpg

Jednak gdy klikam dwa razy włącza mi się normalnie płyta, tak jakbym przeglądał zawartość płyty (nie włącza się instalator). Dopiero gdy klikam na Setup.exe to ruszy ... Dlaczego ??

Proszę o pomoc ..

(Dragonlnx) #2

Coś Ci nie wyszedł obrazek,

Pozwól, że Ciebie poprawię ...

bez%20reakcji.jpg

(Kunderground) #3

witam!! Problem chyba tkwi w tym... ze nie masz ustawionego autoodtwarzania.. W celu ustawienia wykonaj nastepujace czynnosci... Prawy Przycisk Myszy na ikonie CD. Wybierz Wlasciwosci..Autoodtwrzanie.. i wybierz MOnitotuj za kazdym razem..powinno pomoc :smiley:

(3dm Racek) #4

Chyba taki tępy nie jestem ... tego próbowałem ...

Może coś innego ?

(Marekpratnicki) #5

A sakd mamy wiedziec co prubowales co nie! !!

(3dm Racek) #6

No to ok ... :smiley:

Może macie jeszcze jakieś sugestie ? :?

(Marekpratnicki) #7

Za co????????? :o

(3dm Racek) #8

Jeżeli nie możesz mi pomóc to bardzo Cię proszę nie pisz głupot.

(Marekpratnicki) #9

ja ci nie pomoge poniewaz nie wiem co spradzwles a co tak :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(lazikar) #10

To mu napisz wszystkie znane tobie możliwości. Raq widzę że zależy ci na rozwiązaniu problemu.

Może używasz programu Anty spy i przypadkowo wyłączyłeś automatyczne uruchomianie cd??

(3dm Racek) #11

Nie używam tego typu programów. Sterowiniki zawsze miałem takie same .. Próbowałem wszystkiego ... I się okazało, że wina jest po stronie płyty z WinXP, ponieważ inne płyty chodzą :o

Wielkie dzięki wszystkim za zainteresowanie się moim problemem :wink:

(lazikar) #12

Mam nadzieję ze nie orginał. :?

(lazikar) #13

Chciałeś orginalną płytę wywalić na śmietnik?? Poczytaj sobie w dokumentacji jaką masz do Windowsa. :smiley: