Brak reakcji

Dlaczego po włożeniu CD z win XP nie włącza się automatycznie instalator, a ikona dysku CD wygląda tak:

bez%20reakcji.jpg

Jednak gdy klikam dwa razy włącza mi się normalnie płyta, tak jakbym przeglądał zawartość płyty (nie włącza się instalator). Dopiero gdy klikam na Setup.exe to ruszy … Dlaczego ??

Proszę o pomoc …

Coś Ci nie wyszedł obrazek,

Pozwól, że Ciebie poprawię …

bez%20reakcji.jpg

witam!! Problem chyba tkwi w tym… ze nie masz ustawionego autoodtwarzania… W celu ustawienia wykonaj nastepujace czynnosci… Prawy Przycisk Myszy na ikonie CD. Wybierz Wlasciwosci…Autoodtwrzanie… i wybierz MOnitotuj za kazdym razem…powinno pomoc :smiley:

Chyba taki tępy nie jestem … tego próbowałem …

Może coś innego ?

A sakd mamy wiedziec co prubowales co nie! !!

No to ok … :smiley:

Może macie jeszcze jakieś sugestie ? :?

Za co??? :o

Jeżeli nie możesz mi pomóc to bardzo Cię proszę nie pisz głupot.

ja ci nie pomoge poniewaz nie wiem co spradzwles a co tak :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

To mu napisz wszystkie znane tobie możliwości. Raq widzę że zależy ci na rozwiązaniu problemu.

Może używasz programu Anty spy i przypadkowo wyłączyłeś automatyczne uruchomianie cd??

Nie używam tego typu programów. Sterowiniki zawsze miałem takie same … Próbowałem wszystkiego … I się okazało, że wina jest po stronie płyty z WinXP, ponieważ inne płyty chodzą :o

Wielkie dzięki wszystkim za zainteresowanie się moim problemem :wink:

Mam nadzieję ze nie orginał. :?

Chciałeś orginalną płytę wywalić na śmietnik?? Poczytaj sobie w dokumentacji jaką masz do Windowsa. :smiley: