Brak stacji dysków i dysku Data

Cześć,

szukałam na forum ale nie znalazłem podobnego watku.

Otóż dziś zgrywałem film na płytę CD i pod koniec wyświetlił sie komunikat o błędzie, po czym stacja dysków zupełnie zniknęła. PO wejściu w mój komuper nie ma ikonki. Równiez kiedy naciskam przycisk z boku nie otwiera się. Po restarcie dalej jej nie ma. Mało tego przed chwilą zniknął mi tez Dysk lokalny Data chociaż nic nie usuwałem/ nie instalowałem.

Co z tym fantem zrobić?

Przywracanie systemu?

Ale wtedy pokazuje mi się taki komunikat:

Przywracanie systemu nie zostało ukończone pomyślnie.

Szczegóły

Moduł zapisujący napotkał błąd przejściowy prawdopodobne jest wystapienie tego błedu przy ponowieniu wykonania kopii zapasowej (0x800423F4)

Z tego co widzę w Bazie Wiedzy Microsoft:

"This error is caused by a bug in the driver for Intel ICH5R chipset that results in critical disk 0 not being marked as fixed hard disk. There is no workaround because. According to Intel, this version is not Windows Vista compatible: http://support.intel.com/support/chipse … 023616.htm

"

Przepraszam, ale nie jestem informatykiem i potrzebuję prostszego języka… :oops:

Podobnież problem dotyczy chipsetu płyty głównej, w tym przypadku INTEL ICH5R. Nie widzę jednak żadnego rozwiązania tego problemu. Być może pomoże pobranie sterowników ze strony opisanej w informacji o problemie

Być może także problem dotyczy usług kopiowania woluminów w tle

51608bf963372.png

lub usługi dostawca kopiowania w tle oprogramowania firmy microsoft

51608c59561b0.png

spróbuj zrestartować te usługi

Dostęp do przystawki zarządzania usługami można uzyskać np. wpisując w opcji “uruchom” polecenie “services.msc” oczywiście bez cudzysłowia

Co do w ogóle jest za system?

Windows 7

jak mam je zrestartować?