Brak sterownikow do hp pavilion dv9500 dla xp

KUPILEM LAPKA W ANGLII Z VISTA. ZMIENILEM NA XP I MAM PROBLEM ZE STEROWNIKAMI.POMUSZCIE MI BO BEZ TEGO JEST WIELKA LIPA.dv9500 to jest nazwa produktu.ale pod spodem jest dv9646em. amd turion64x2mobile. tl-58 1.91 GHz,2,00 GB ram.szukalem sterow i nic.ostatnia nadzieja to wy.z gory wielkie dzieki.GWIZDEK11

DRIVER DETECTIVE zainstaluj :wink: powinien rozpoznać większość sprzętu a co za tym idzie i wskazać jakich sterowników szukać na google.

Witam:) A zaglądałeś na stronę HP? Z tego co widzę to są tam sterowniki do Twojego modelu lapka. Zajrzyj tutaj.

Pozdrawiam :slight_smile:

a zauważyłeś do czego są te sterowniki ?? touchpad, quick lounch button, wifi assistant, bios update :P.

autorowo postu chodzi o : dźwięk,chipset,wifi,lan,vga i do dodatków (bluetooth,czytnik kart pamięci, kamera - opcje).

gwizdek11

Popraw błędy i używaj polskich znaków, opcja zmień i popraw.JNJN

Zauważyłem. Zwróć uwagę, że nie jest sprecyzowane do czego On te sterowniki potrzebuje. Można przyjąć opcję, że skoro HP nie zamieściło większej ilości sterowników do tego konkretnego modelu lapa to XP zapewne sam je wykrywa i instaluje wymagane oprogramowanie. Zaznaczam, że to tylko przypuszczenie. :stuck_out_tongue:

podsumuję to jednym słowem - bzduryyyyyyyy do tego lapa rekomendowana jest (i pewnie preinstalowana VISTA).

sprawdzalem na stronach hp i niestety te ktore byly nie pasuja.moze ma to wplyw przez viste ktora byla w orginale.nie mam steru do audio i kilka innych .moze znacie stronki z tymi sterami?i czym sie sugerowac na klapie mam hp pavilion dv 9000.pod lapkiem dv 9500 i rowniez pod lapkiem tez jest dv9646em.

Witam… od 2 tygodni walcze z dv 9000… kupiony w angli w sumie tam mieszkam… miałem viste (eng) no i stwierdziłem ze chce mieć xp (pol)… to był mój błąd:) teraz znowu mam viste tym razem ściągnełam z polski. Jeżeli chodzi o HP to powiem tak…kompy może ładne i dobrze wyposażone… ale jeżeli chodzi o stery do nich… to na stronie hp raczej nie ma co szukać… jak są to albo nie działaja albo instaluja się i są ale tylko są nic z nich porzytku… także trzeba niestety szukać samemu… jak będe miał jakieś stery które będą działać obiecuje że wrzuce…