Brak sterowników do karty graf., dzwiękowej, etc

Zainstalowałem XP pro ale nie wszystkie sprzety zostaly poprawnie zainstalowane.

138157.jpeg

Nie mam płytek ze sterami i nie wiem jakich sterownikow potrzebuje bo nie jest nic napisane o nich.

Jak poszukać odpowiednie sterowniki?

najlepiej na stronie producenta… po uprzednim zapoznaniu się co za sprzętem dysponujesz

czy to jest jakiś notebook albo komp ze zintegrowaną na płycie kartą sieciową?

To jest laptop.

I jak mam poszukać na stronie producenta jeżeli nie wiem jaki sprzęt mam w laptopie?

To może byś napisał jaki laptop model etc.

Komu zwinąłeś laptopa, że sterów nie masz ? 8)

To jest napisane na laptopie.

acer aspire 5720G

intel core duo 1.800 MHz

nvidia GeForce 8400m GS

2 GB ddr2

On jest przywieziony z zagranicy i nie ma do niego nic

Kirek90 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Sprawdź tutaj sterowniki do swojego lapka:

http://www.acerpanam.com/synapse/forms/AcerDrivers/Aspire%205720.pdf

Sterowniki od karty graficznej zainstalowałem i wszystko działa. Ale mam problem z karta dzwiękową, zainstalowałem sterowniki z realtek (takie znalazłem w linku powyżej) i dzwięk czasami się przymuli, zwolni a następnie dalej leci normalnie. To jest od sterowników czy może od czegos innego?

Kirek90 , najpierw powinieneś zainstalować sterowniki do chipsetu płyty głównej, a dopiero potem do pozostałych podzespołów.

Zainstalowałem prawie wszystko oprucz sterownikow do karty dzwiekowej. Gdy zainstaluje sterowniki do karty dzwiekowej to laptop nie chce się wyłączyć. Jest napisane “zamykanie systemu” i tak przez cały czas. Gdy odinstaluje te sterowniki to już się wyłącza ale nie ma dzwięku. Co jest nie tak?

EDIT: Już nie wiem co mam robić dzwięk dalej przymula. A co do zamykania systemu to czasami się wyłączy :?