Brak sterowników do karty graficznej i WiFi po uźyciu recovery

WITAM. Otóź wczoraj postanowiłem wgrać czystego windowsa 7 i wszystko byłoby ok gdyby nie moja nieuwaga wcześniej miałem wersje 64 bitową a wgrałem 32 i nagle okazało sie źe nie działają sterowniki do kart sieci bezprzewodowej oraz druga karta grafiki więc postanowiłem reinstalować system z partycji recovery. Wszystko niby ok system 64 bitowy powrócił lecz problem pozostał ten sam proszę o pomoc

Musisz pograć i wgrać sterowniki odpowiednie do Twojego sprzętu (który jest tajmnicą i nie chcesz go podać). Możesz też próbować podłączyć komputer kablem do routera i próbować uruchomić WindowsUpdate - sterowniki w teorii znajdą się same.

Asus ale nie pamietam modelu bo w pracy jestem wiec nie podam w kaźdym razie właśnie dopiero przyszło mi na myśl źe moge skorzystć z połączenia lokalnego bo akurat z tym sterownikeim kłopotów nie mam. Wielkie dzięki za odp

mam problem z karta radeon hd 7670m nie mogę zainstalować sterownika ponieważ podczas instalacji wyskakuje error tylko nie wiem jaki bo komp automatycznie się wyłącza o co chodzi?

Wgraj sterowniki do płyty głównej

Uaktualnij system do najnowszego

Ma być zainstalowany netframework w wersji 4.5.2

 

Ster do karty od Asusa i instaluj.

ok  i jeszcze jedno nie wiem jakie mają być sterowniki do magistrali zarządzania system bo tego tez mi brakuje

 

No napisałem, najpierw wgraj sterowniki do chipsetu i restart kompa i dalej.

ok dzięki 

mam wgrać wszystko co tam jest ? bo troche tego jest

 

A o co chodzi? pisz konkretnie.

komp chodzi jak żyleta dzięki wam za pomoc