Brak sterowników do Nvdia-Chipset

Od razu mówię, że nie jestem jakiś biegły w informatyce. Otóż najczęściej brat instaluje wszelkie sterowniki i oprogramowania a tym razem w końcu sam chciałem co zrobić i wiadomo… użyłem programu driver sweeper do usunięcia resztek starych sterowników(NVIDIA-PhysX i NVIDIA-Display), ściągnąłem nowe i zainstalowałem. po pewnych trudnościach udało mi się to zrobić!!Ale… Przypadkiem wyczyściłem NVIDIA-Chipset a ja nie mam pojęcia co to jest… i nie wiem… patrzyłem w necie różne sterowniki do tego ale w ogóle nie ma po win 7… moglibyście podać stronkę do tego albo powiedzieć czy to na jakieś płytce jest od karty bo nie wiem… Brata nie będzie przez dłuższy okres dlatego piszę na forum tak to by zrobił…

Dodane 01.08.2011 (Pn) 23:55

zapomniałem moja karta do gerforce 330m gt samsung R580

Drearmer , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

NP-R580-JS0CPL… trochę się naszukałem ale jest ;D

może tu http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl i opcja nr 2?

to już mam i z tym problemu nie ma tylko chodzi o NVIDIA-Chipset na win 7… na inne są i to bez problemu ale na 7 to naprawdę nie mogę znaleźć

Dodane 02.08.2011 (Wt) 1:31

http://downloadcenter.intel.com/SearchR … amilyId=40 znalazlem taką stronkętylko tu nie ma mojego chipsetu… Intel® HM55… daje 5 series i jakoś też nie znajduje … może wy coś wykombinujecie ;/

Szczerze mówiąc przestaję wiedzieć o co chodzi.

Zacznijmy od początku, co odinstalowałeś, co nie działa? Najpierw mówisz o nvidia, teraz o intelu i ja już nie wiem.

Dobra jeszcze raz.Użyłem programu Driver Sweeper do usunięcia resztek starych sterowników,żeby nie było problemów z instalacją nowych. Więc usunąłem wszystko co od Nvidii, bo myślałem, że to się potem zainstaluje.Wieć odpaliłem program i usunąłem sterowniki do Nvidia-Dissplay tu ok bo już jest, do Nvidia-PhysX tu też ok bo jest… tylko do Nvidia-chipset nic się nie zainstalowało i jest pusto…A że to jest potrzebne stwierdzam bo błędach np. z bluetooth bo nie chce się zrobić aktualizacja i nie działa. Nie mam pojęcia co to jest, dzwoniłem do brata czy nie ma żadnych płyt ale nie… Już naprawdęnie wiem… O tym intel napisałem bo pisało, że to chipset na stronce samsunga ;/ jak tak nie jest to sorki

Wykrzyknik jest tylko przy bluetooth ale mikroukładu płyty głównej*chipset w ogóle nie wykrywa . proszę trochę raportu z aidy 32(nie mogęwięcej bo rapid mi nie działa na razie )

Podsumowanie

Komputer:

System operacyjny Windows 7 Home Premium Home Edition

Dodatek service pack systemu operacyjnego Brak

Internet Explorer 9.0.8112.16421

Nazwa komputera OGOREK-KOMPUTER

Nazwa użytkownika Ogorek

Domena logowania Ogorek-Komputer

Płyta główna:

Typ procesora Intel Celeron, 2400 MHz

Nazwa płyty głównej Nieznane

Mikroukład płyty głównej Nieznane

Pamięć fizyczna 2996 MB

Typ BIOS’u Nieznane

Port komunikacyjny Standardowy port szeregowy przez łšcze Bluetooth (COM4)

Port komunikacyjny Standardowy port szeregowy przez łšcze Bluetooth (COM5)

Port komunikacyjny Standardowy port szeregowy przez łšcze Bluetooth (COM6)

Port komunikacyjny Standardowy port szeregowy przez łšcze Bluetooth (COM7)

Dodane 03.08.2011 (Śr) 1:49

ok dzięki za stronkę… nie wykrywa wciąż po instalacji tego ale może po prostu działa a nie musi wykrywać xD