Brak sterowników do Tunera + błąd hibernacji

Wiam całkowicie przeniosłem się na Sevena od około 1,5tygodnia, wszystko fajnie, chodzi niesamowicie szybko nie zwiesza się… Tylko mam 2 problemy może nie są aż tak konieczne do rozwiązania ale chciał bym wiedzieć czy sie da to zrobić:

  1. Zacznę od ważniejszego, otóż nie działa mi prawidłowo hibernacja i stan wstrzymania, gdy wprowadzam komputer w stan wstrzymania normalnie zasypia i sie “wyłącza”, ale niestety po 5-10 sekundach wstaje i uruchamia się, to jest strasznie wkurzające gdy wychodze się chce żeby komp żarł mi 170W ciągle. Może i to jeszcze zrozumiem bo w Viscie miałem czasami coś takiego że sam wstawał poprostu przez ruch myszką ale przesunięcie lekko myszy, ale to się tam zdarzało raz na miesiąc lub rzadziej, a tu za każdym razem. Podobnie jest z Hibernacją, która przecierz “kopiuje cały RAM na dysk” i wylącza normalnie komputer, ale niestety dzieje się to samo, po hibernacji po jakiejś minucie komputer się uruchamia i “odhibernowuje sie”… Czy ktoś mial podobny problem na Sevenie i może wie co z tym zrobić???

  2. Mam Tuner TV Asusa 7135 którego (gdy byłem na viście) często używałem, ale teraz na Sevenie nie mam poprsotu obrazu, na stronie producenta są sterowniki do Visty x64 ale niestety na sevenie nie dzialają i jest tylko czarny ekran, oczywiście dzwięk działa skąd wiem że wszystko z tunerem jest ok. Przeszukałem dosłowownie cały Net i niegdzie nie znalałem rozwiązania problemu, próbówałem 5 różnych programów od ogladania TV głównie ChrisTV (chyba najlepszy) i nawet próbowałem XP tzn zainstalować w XP sterownik do tunera, ale niestety nie zadziałało to…

Prosze o pomoc w powyższych sprawach.