Brak sterowników po restarcie komputera

Witam. Na początek specyfikacja sprzętu Intel core e2100 2gb ram geforce 8500gt 512 ram płyta główna msi (modelu nie znam) dysk 320gb zasilacz nie wiem. Znajoma poprosiła mnie o format bo po odpaleniu nie pokazywał się pulpit ani menu start. Goły pulpit wpisywanie Explorer.exe nie pomagało. Na partycjach D i E zauważyłem jakieś dziwne pliki o dziwnych nazwach z rozszerzeniem.exe i rozmiarze do 200kb usunąłem to wszystko. Więc przystąpiłem do formatowania C system się wgrał. Ok Wgrywam sterowniki chipset dźwięk grafika lan. Po tym reset komputera i co? Przez ułamek sekundy widzę bluescreen i nic nie pomaga prócz odpalenia z opcji ostatnia dobra znana konfiguracja. Ale po tym zabiegu nie ma sterowników tak jakby system nie pamiętał że je instalowałem. Jutro idę się z tym mierzyć na nowo z tym ze sformatuje cały dysk. Jakieś sugestie? Podpowiedzi?

Jeżeli jest możliwość to zainstaluj i przeskanuj cały komputer programem antywirusowym oraz wykrywającym i usuwającym różnego rodzaju złośliwe oprogramowanie.

A jeśli nic nie znajdzie to co dalej?

Jeżeli system jest czysty to jedynie do głowy mi przychodzi uszkodzenie sprzętu.

Programem Memtest8.6 sprawdź pamięć RAM. Natomiast programem HD Tune sprawdź dysk twardy.

Jeżeli wszystkie powyższe propozycje okażą się błędne, wrzuć wtedy logi z OTL’a. Opis masz tutaj jak wykonać log.

Mem testa mam na płytce więc sprawdzę ram. Jakieś inne sugestie jeszcze?

Dodane 15.06.2010 (Wt) 23:36

1 raz mam taki problem. Muszę jej to zrobić na tip top bo ona się nie zna a ja się orientuje w temacie jako tako

igrek , nazwij temat konkretnie i bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978

Dodam że próba uruchomienia menedżera zadań kończy się błędem. aplikacja nie została właściwie

zainicjonowana. błąd (0x0000022)