Brak sterowników


(leski666) #1

Witam jakiś czas temu kupiłem niestety gotowy komputer pacard bell. Na dzień dzisiejszy kanieczny jest format jednak oczywiście sklep w którym kupowałem kompyter nie zaopatrzył mnie w płyty ze sterownikami. I teraz istota całego problemu, posiadam płyte główną GA-8TRC410M-NF i nie ma lub po prostu są bardzo dobrze ukryte w sieci sterowniki do niej, a boje się że po formacie nie będzie mi coś prawidłowo działać. Sprawdzałem na stronie pacard bella i innych lecz bez efektu. proszę o pomoc ludzi którzy się na tym znają i sprawdzą czy da się pobrać ten sterownik przed podaniem linka. Z góry bardzo dziękuje za pomoc.


(Kuczkowiak) #2

Wstaw screen z tego programu http://www.dobreprogramy.pl/CPUZ,Progra … 13047.html z zakładki MAINBOARD zobaczymy co tam siedzi w tej skundlonej płycie.


(Cedar) #3

amorek273 , Podał symbol płyty, to jakaś wersja OEM płyty od Gigabyte.

Nie “format” tylko ewentualnie formatowanie dysku i instalacja (reinstalacja systemu) Po “formacie” - czyli formatowaniu nic nie będzie działało bo systemu nie będzie :wink:

leski666 , Czy komputer ma jakiś swój symbol? Jeśli tak, to wtedy tu trzeba szukać: http://www.packardbell.pl/pb/pl/PL/Info … y=download


(leski666) #4

prosze oto moja magiczna płyta http://img12.imageshack.us/i/beztytuuqaw.png/

Dodane 26.06.2010 (So) 16:06

Abyłeś na tej stronie bo przynajmniej u mnie i u kolegi są chińskie krzaczki i nie da się nic z tym zrobić


(Cedar) #5

A Ty byłeś na tej z mojego linka? Uważasz, że bym podał linka do strony z “chińskimi znaczkami”? U mnie ta strona nawet po polsku jest :wink:


(leski666) #6

U mnie to wygląda w ten spsób http://img704.imageshack.us/content_rou … ia=mupload Co moge zrobić jeśli faktycznie źle mi to wyświetla.


(Cedar) #7

No to dziwne, u mnie tak wygląda: packard.th.jpg


(leski666) #8

Byłem u kolegi u którego stronka działała i niestety nie ma tam sterowników pod mój komputer może jakieś inne pomysły?


(Monczkin) #9

leski666 , nazwij proszę temat konkretnie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978