Brak sygnału przy podłączeniu tv do karty graficznej

a mianowicie mam taki problem iż w karcie graficznej posiadam wejścia 2 x dvi 1 x hdmi 1 x displayport. Mam podłaczony pod pierwszy od gory prot DVI monitor pod drugi dvi chcialem podpiac tv kablem dvi i w tv vga i nic nie odpowiada pisze zeby sprawdzic sygnal ;// to probuje inaczej podlaczm pod dolny dvi monitor a pod górny tv i monitor nie działa a tv działa (o co kaman?) o kupilem inny kabel z vga do hdmi i podlaczam vga w tv i hdmi w karcie i dalej nic. NIe dzialaja mi inne porty ??? czy w biosie sie da jakos wlaczyc czy jest na to jakiś inny sposób ??? proszę o odpowiedz już mnie meczy szukanie odpowiedzi w necie. Nie wiem dlaczego tak jest podłączając tv pod gorny dvi to tv działa ale jak podłacze monitor pod dolny to monitor nie działa. W AMD Vision Engine Control Center jak mam podłaczone i klikne wykrywanie nie wykrywa mi mi dolnego gniazda nie zależnie co jest podłączone. Wykrywa mi tylko górny port ;/

janekk92 , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

poszukaj w necie o różnicach między dvi-i a dvi-d. przyjrzyj się dobrze wyjściom dvi na karcie i wyciągnij wnioski.

tylko nie zmęcz się zbytnio.

poza tym, nie odpowiedziałeś na pytania w poprzednim temacie.