Brak tapety, miniatur ikonek itp

Witam,

dzisiaj włączyłem komputer a tu czarne tło, nie ma tapety i nie da się jej ustawić(po prostu zmiana nie daje efektu) w opcjach, poza tym wszystkie obrazy są niewidoczne, zdjęcia itp. Widać tylko podpisy ich a samych zdjęć, tzn ich “miniaturek” nie ma, podobnie jest z niektórymi folderami które są rozmazane, tak jakby z bardzo słabą rozdzielczością? Zrobiłem przywracanie systemu bo tylko to mi przyszło do głowy ale nie pomogło, dalej jest to samo… Proszę o pomoc :slight_smile:

system: Windows 7 beta

I wszystko jasne… Jak sam zauważyłeś to jest BETA i ma prawdo do własnego życia czy też “humorków”… :stuck_out_tongue:

no tak tylko gdzieś widziałem opisany identyczny problem z tym, że był to windows vista home basic

Beta ma dużo błędów, a ty odkryłeś jeden z nich. Pamiętaj, że Windows 7 Beta nie służy do codziennego użytkowania, tylko do testów.

Przecież to dopiero pierwsza beta i ma dużo błędów. Jak masz link Send Feedback, to możesz zgłosić ten błąd do Microsoftu.

Ja testuję build 7000 i nie miałem takiego czegoś. Wszystkim zdarzają się różne błędy podczas testów.

Mi się zdarzyły 2 błędy, ale nie będę opowiadać.

Windows Vista Home Basic jest najgorszą edycją systemu Windows Vista. W przypadku Windows Vista Home Basic, do komputera mógł dostać się wirus powodujące takie coś.

Identyczny problem jest tutaj, ale to nie wirus, bo to jest to wersja beta i może mieć błędy!

jarian , a co robiłeś bądź co instalowałeś przed pojawieniem się tego ?