Brak transferu bluetooth między urządzeniem

Witam.

Chciałbym się połączyć z moim telefonem (Samsung SGH-L760) ale niestety nie mogę ponieważ telefon nie odpowiada prawidłowo przy wysyłaniu z komputera, ale i także przy wysyłaniu z telefonu na komputer.

Próbowałem się połączyć przez Microsoft Bluetooth Series (czyli standardowo przez ikonkę w pasku powiadomień). Znajduję urządzenie, a potem wybieram czy mam używać klucza dostępu. Jeśli wybiorę połączenie z kluczem, to wtedy kiedy kreator zakończy oczekiwanie na podanie klucza na telefonie, wówczas dopiero mi się pojawia okno na wpisanie ciągu cyfr. // Podobnie jest przy transferze pliku z rządaniem klucza dostępu

Przy zwykłym połączeniu (bez klucza) instalowanie telefonu kończy się prawidłowo.

Na innych urządzeniach raczej dzieje się tak samo.

Wczoraj działało wszystko dobrze po zainstalowaniu Medieval Bluetooth OBEX File Transfer i było połączenie z telefonem jaki i obie strony odpowiadały właściwie.

Więc jak mam się prawidłowo połączyć z telefonem, by można było przesyłać pliki w obie strony?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

//edit

Dodam jeszcze, że przy wysyłaniu z komputera pliku trwa łączenie z telefonem ale na ekranie nic się nie pojawia (czyli nie ma połączenia).

Przy odbieraniu przez komputer także się nie łączy, ponieważ telefon nie znajduje komputera.